Візьми участь в опитуванні про цінність футболу в Україні та виграй м’яч від УЄФА!

647
дівочий футбол, масовий футбол, жіночий футбол, УАФ, УЄФА, УЄФА GROW, футбол дівчата

Українська асоціація футболу за підтримки УЄФА проводить дослідження позитивного впливу розповсюдження масового футболу на суспільство, зокрема, у таких сферах, як охорона здоров’я, профілактика правопорушень та стимулювання створення робочих місць і розвиток комфортної футбольної інфраструктури.

Дослідження є частиною пілотного проєкту УЄФА GROW. Він присвячений сталому розвитку масового футболу з акцентом на максимальне залучення до регулярних занять за принципом «футбол для всіх».

Дослідження проводиться за методом оцінки соціального повернення інвестицій (Social return on investment, SROI). В її основі — вивчення й підрахунок соціальної цінності інвестицій, що їх вдається генерувати шляхом інвестування в розвиток футболу.

Основними сферами, в яких доведено високу ефективність цього підходу, є економіка — шляхом спорудження спортивної інфраструктури, створення нових робочих місць та залучення коштів на заняття футболом; охорона здоров’я — завдяки значній профілактиці захворювань, спричинених малоактивним способом життя (серед них — серцево-судинні захворювання, підвищений травматизм, різні види діабету, ментальні розлади тощо); позитивний розвиток суспільства завдяки залученню молодих людей до активних занять футболом замість формування ризикованої поведінки.

«Футбол давно є чимось значно більшим, аніж просто вид спорту, це повноправне соціальне явище, яке має вплив на величезну кількість людей, і важливо, щоб усі позитивні сторони цього впливу були максимально використані нами для загальної користі. Для цього необхідно точно знати поточну ситуацію та правильно визначити подальші ключові напрямки розвитку», — відзначає віце-президент і генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький.

Саме тому УАФ закликає не лише небайдужих до спорту людей, а й тих, хто вбачає ключовим фактором майбутнього розвитку України її здорове, активне та прогресивне суспільство, узяти участь в опитуванні про цінність футболу в нашій державі.

Для нас важливо знати вашу думку, і на знак подяки за зроблений внесок у дослідження та витрачений час ви матимете можливість узяти участь у розіграші цінних призів, а саме — трьох офіційних футбольних м’ячів від УЄФА!

Переходьте ⇒⇒⇒ за посиланням та вирішуйте, яким ви бачите майбутнє футболу в Україні!