Володимир Рева: «Шкода, що не дотерпіли 10—12 хвилин»

358

10.04.18 


жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Kvindelandsholdet, DENUKR, женский футбол, сборная Украины, ФІФА, FIFAГоловний тренер національної жіночої збірної України Володимир Рева прокоментував гру своїх підопічних у матчі проти Данії, в якому синьо-жовті зазнали мінімальної поразки, зазначивши, що діями команди задоволений, проте загальний рівень суперниць є набагато вищим:

— Шкода, що поступилися, проте мені нема чим дорікнути своїх футболісток, вони зробили все, що від них залежало. Ми розуміли, проти кого будемо грати, тому наголос намагалися зробити на тактичних діях, і загалом вважаю, що ми правильно побудували гру. Шкода, що не дотерпіли 10—12 хвилин. Причина поразки досить проста. Треба дивитися правді в очі: наш суперник — одна з найкращих команд Європи, у своїх діях вона була на крок швидшою за нас та, звичайно, переважала нас у майстерності. Якщо говорити по грі, то в першому таймі майже не було небезпечних моментів, у другій же половині зустрічі нам банально не вистачило фізичної витривалості. Сили почали залишати дівчат, у той час як суперник почав тиснути, і в одному з моментів ми пропустили гол, який і вирішив долю матчу.

— На що були орієнтовані ваші заміни в цьому поєдинку?

— Заміни були вимушеними: Козиренко отримала травму, невеликий струс мозку, а Вероніка Андрухів підсіла, тому ці заміни були за позиціями.

— У червні дамо бій данкам удома?

— Ще раз повторю, що на речі треба дивитися об’єктивно. Будемо робити правильні тактичні побудови, але рівень чемпіонату Данії та України, а також рівень виконавців, які грають у наших командах, дуже відрізняється не на нашу користь. Але, звичайно, будемо готуватися та зробимо все від нас залежне, щоб порадувати рідних уболівальників.

За матеріалами ФФУ

Турнірна таблиця (згідно з сайтом УЕФА)
жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Kvindelandsholdet, DENUKR, женский футбол, сборная Украины, ФІФА, FIFA
Наступні матчі збірної України:
08.06 – УКРАЇНА – Данія
12.06 – УКРАЇНА – Швеція