Володимир Рева: «Триває кропітка робота щодо підготовки до важливого матчу»

282

29.08.18 


женская сборная, женский футбол Украина, жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Landslag dam, Swenska, SWEWNT, SWEUKR, жіноча збірна України, Відбір 2019
Фото Андрія Майорова
Після відкритого тренування, яке у середу ввечері національна жіноча збірна України провела в Гетеборзі, наставник нашої команди Володимир Рева розповів про підготовку команди до поєдинку з лідером нашої відбірної групи.

— Після перельоту до Швеції гравці встигли відновитися? Як оціните фізичний стан підопічних?
— Не можу його охарактеризувати як незадовільний, але й стовідсотковим назвати його також не можна. Скажу так, стан футболісток — середньостатистичний. У готелі є гарні умови для відновлення, триває кропітка робота щодо підготовки до важливого матчу.

— Гравці української збірної випробували газон «Гамле Уллеві». Як вам стадіон, де вже завтра наша команда протистоятимете лідерам групи?
— Можна сказати, і арена, і всі супутні складові — на високому рівні. Провели тренування на чудовому стадіоні. Газон у гарному стані, ми відчули його особливості щодо руху м’яча. Є інформація, що завтра на матчі будуть присутні близько 8 000 глядачів. За такої кількості вболівальників за моєї каденції у національній збірній ми грали двічі — у Франції та Данії. Це не зовсім звична для нас ситуація.

— Як гадаєте, футболістки зможуть витримати тиск трибун?
— Гра покаже. Принаймні, ми готуємося до цього і налаштовуємо підопічних морально.

— У загальній групі не тренувалися Надія Куніна та Катерина Корсун…
— Так. На жаль, у них є певні пошкодження, що не дозволяють їм готуватись до поєдинку зі збірною Швеції.

— У ході заняття у Швеції награвали якісь певні схеми чи стандарти?
— Є правило «10:0», згідно якого відбуваються всі комунікації між лініями, гра в захисті, швидкий перехід із захисту до атаки. От щодо нього ми крок за кроком і пройшлись.

— На кому із суперниць найбільше акцентували увагу своїх гравців під час теоретичних занять?
— У збірній Швеції практично кожен гравець — топ-рівня, майже всі футболістки представляють найкращі команди Європи. Тому виділити конкретного гравця важко. Як кажуть, це — команда-зірка. До складу збірної Швеції повернеться й капітан команди — Кароліне Сегер. Не хочу забігати наперед, але у матчі буде важливо витримати тиск у перші 20 хвилин.