Володимира Пятенко – про підготовку до матчів з Косово та Хорватією

323
Володимир Пятенко

Збірна України з футболу продовжує підготовку до заключних матчів групової стадії відбору на жіноче Євро-2025.

12 та 16 липня на підопічних Володимира Пятенка очікують поєдинки з Косово та Хорватією.

До складу “синьо-жовтих” тренерський штаб викликав 23 футболісток. З попереднього складу збірної відсутня півзахисниця Натія Панцулая, яку замінила Надія Куніна. Дебютувати за національну команду зможе захисниця Леся Ольхова.

Хорватки, що перемагали Україну у квітні (1:0), після чотирьох турів посідають перше місце групи. Натомість збірна Косова у нинішньому відборі очок досі не набирала — чотири поразки із загальним рахунком 0:11, зокрема 0:2 від України у першому турі.

Напередодні вирішальних матчів групи відбору Володимир Пятенко в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт розповів, як команда готується до майбутніх суперниць і з яким настроєм підходить до ігор.

  • Як проходить підготовка до матчів:

“Наразі вже переїхали у Скоп’є (Північна Македонія), перед цим тренувалися у Жешуві (Польща). Все йде за планом. Є мікропошкодження у деяких гравчинь, але готуємося”.

  • Про завдання на вирішальні матчі відбору:

“Як завжди, перемагати. Віддати всі знання та сили, щоб виграти та вийти у плейоф відбору чемпіонату Європи”.

  • Про майбутніх суперниць з Косова та Хорватії:

“Очікуємо від Косова гри у п’ять захисниць. Але дві команди приблизно однотипні у тому сенсі, що збивають темп фолами. І очікують на свій шанс зі стандартів та швидких контратак. Наше завдання — пришвидшувати гру і робити швидкі переходи з оборони в атаку. Чи щось змінилося у порівнянні з першими зустрічами? Така ж в’язка гра, що у хорваток, що у косоварок. Ще раз кажу: у них надія на стандарти”.

  • Як налаштовується на вирішальні матчі збірна України:

“Перегоріти, напевно, не можемо, бо завдання є, його треба виконувати. Налаштовуємо команду. Так, коли суперниці нас змушують швидше грати, ми швидше діємо з м’ячем і вмикаємо максимальні швидкості”.

“Перед цими іграми, з Косовом та Хорватією, казав дівчатам на теоретичних заняттях, що не треба підлаштовуватися під суперниць та їхню нешвидку гру. Треба грати швидко з м’ячем, як ми вміємо. Агресивніше грати в атаці та реалізовувати моменти. Саме проти тих збірних, що намагатимуться збити темп”.