Всеукраїнський дівочий турнір WU-9 у Вінниці

44
Всеукраїнський дівочий турнір WU-9 у Вінниці

Всеукраїнський футбольний турнір серед найменших футболісток відбувся у Вінниці.

У Вінниці, на стадіоні міського Палацу дітей і юнацтва, 28-29 червня пройшов Всеукраїнський турнір «Фестиваль дівочого футболу». Змагалися футболістки віком до 9 років. Змагання провела Українська Асоціація футболу спільно за Всекраїнською Асоціацією жіночого футболу та Асоціацію футболу Вінницької області.

На поле виходили п’ять команд: збірна Вінницької області, ДЮСШ № 26 і ДЮСШ № 16 з Києва, «Жайвір» (Шпола, (Черкаська область) і «Чорноморець» (Одеська область). Наша команда складалася із представниць Калинівки, Вінниці і Літина.

-Ми привезли на змагання 11 дівчаток. Вперше побували у Вінниці. Організація і турнір сподобалася. Деякі наші учасниці вперше взяли участь у змаганнях, і одразу у всеукраїнських, – прокоментував тренер ДЮСШ Шполи Сергій Трохимець.

Нагородження провів заступник голови Вінницької обласної Асоціації футболу Ігор Павленко. Призові місця не визначалися. Адже метою турніру було залучення дівчаток до занять грою № 1. Всі команди були нагороджені пам’ятними медалями і подарунками (рюкзаками із комплектами футбольної форми).

-Ці дівчата роблять перші кроки у футболі. Ми сподіваємося, що вони й подалі будуть успішно займатися грою № 1. Прагнемо активно розвивати дівочий і жіночий футбол, – сказав заступник голови Вінницької обласної Асоціації футболу Ігор Павленко.

Вінницька обласна асоціація футболу