Вища ліга 20/21. «Карпати» – «Восход» – 1:5: домашня невдача «левиць»

1186
Карпати - Восход 1-5, жіночий футбол, женский футбол, Вища ліга, Чемпіонат України, УАФ, Львів, Карпати, ЖФК, Восход Стара Маячка

«Карпати» відкрили рахунок першими, проте згодом п’ять разів пропустили від бронзових призерок двох попередніх чемпіонатів і зазнали поразки з рахунком 1:5.

Гості з перших хвилин запропонували «левицям» високий пресинг і це суттєво впливало на перебіг подій на полі. Підопічні Надії Чайки перебували під постійним тиском і не мали комфортних умов для формування атак. Однак саме львів’янки відкрили рахунок. Соломія Куп’як класно вкинула м’яч з-за бокової лінії – комфортне вкидання точно на хід Вікторії Корнійчук дозволило футболістці «зелено-білих» прорватися по лівій бровці, ввійти у штрафний майданчик і прострілити. Захисниця «Восходу» Марія Несіна намагалася перервати простріл суперниці і від її ноги м’яч опинився у сітці – 1:0!

Та вже незабаром «Карпати» пропустили. Невдалий розіграш поруч з власними воротами завершився неприпустимою помилкою, якою ідеально скористалася Єнтунде Алуко – нігерійка спрямувала снаряд у ціль. На цьому проблеми господарів не завершилися і ще до перерви вони пропустили вдруге. Потужний удар зі штрафного Тетяни Левицької метрів з 25-ти виявився точним і полетів у нижній кут воріт Інги Мостової.

В другому таймі стандарт знову став фатальним для львів’янок. Кутовий з правого флангу завершився для гостей результативно. Ольга Осіпян виграла верхову боротьбу у штрафному майданчику і переадресувала м’яч на вільну Несіну – гравчиня «Восходу» головою вразила ворота. Згодом дубль оформила Алуко, яка скористалася навісом з флангу і також головою відправила м’яч у ціль. Фінальну крапку поставила Роксолана Комара, яка замкнула черговий навіс з правого флангу.

Вже у середу на футболісток з Херсонщини чекає протистояння із «Житлобудом-2» у фіналі Кубка України з футболу. «Карпати» свій наступний матч також проведуть вдома – до Львова приїде ФК «Маріуполь».

Інформаційний центр ФК «Карпати»

ОГЛЯД МАТЧУ

ЖФК «Карпати» (Львів) – «Восход» (Стара Маячка) – 1:5
26 вересня – Стадіон «Україна», Львів.
Голи: Корнійчук (34) – Алуко (35; 77); Левицька (45+1); Несіна (66); Комар (90+2).
«Карпати»: Мостова Інга, Вишневська Тетяна, Цурак Лілія, Куп’як Соломія, Крищишин Анна-Марія (Тарасенко Олена, 46), Стеца Надія, Чайка Надія, Галан Наталія (Рисак Юлія, 69), Іванченко Надія, Матвіїшин Стефанія (Крив’як Мар’яна, 77), Корнійчук Вікторія (Петрусевич Лілія, 84)
Тренери: Надія Чайка, Надія Стеца.
«Восход»: Герасимчук Алла, Кряж Марія, Аілінкий Наталія, Нганді Жозефін, Несіна Марія, Левицька Тетяна, Осіп’ян Ольга, Старухіна Аліна (Колька Світлана, 46), Косік Марина, Янчук Поліна, Алуко Єнтунде Марія (Комар Роксолана, 78)
Головний тренер: Роман Заєв.