Вища ліга 20/21. «Пантери» – «Буковинська Надія» – 3:0: перемога у меншості

1390
Буковинська Надія, жіночий футбольний клуб, Чернівці спорт, Великий Кучурів, жіночий футбол, женский футбол, УАФ, ЖФК, Пантери Умань

У перенесеному матчі третього туру вищолігового чемпіонату України «Буковинська Надія» (Великий Кучурів) грала на виїзді з командою «Пантери» (Умань).

У першому таймі буковинська команда пропустила тричі. Дубль оформила Оксана Білокур. А на 31 хвилині гри власні ворота вразила Ксенія Гриценок.

Цікаво, що у другому таймі господарки поля залишилися у меншості. Через друге попередження поле достроково залишили Оксана Білокур та колишня футболістка «Буковинської Надії» Наталія Боярова.

«Буковинська Надія» поступилася з рахунком 0:3. 18 жовтня підопічні Валерія Сарафінчана у сьомому турі чемпіонату України гратимуть на виїзді з командою «Ладомир» (Володимир – Волинський).

Чернівці Спорт

«Пантери» Умань – «Буковинська Надія» Великий Кучурів – 3:0 (3:0)
8 жовтня. Умань. Стадіон «Центральний».

Голи: Оксана Білокур (1,23), Ксенія Гриценок (31, автогол).

«Пантери»: Аліна Герасименко, Діана Ковтун, Ірина Рибалкіна, Юлія Дехтяр (Марія Барбул, 89), Анастасія Калягіна, Наталія Боярова, Христина Єрьоменко, Ірина Майбородіна, Оксана Білокур, Яна Келеп (Владислава Похородніченко, 70), Вікторія Серемчук (Ірина Дубицька, 46).

Запасні: Ірина Мокбель, Амінат Аслаханова, Анжеліка Ткачук, Вікторія Жучіна.

«Буковинська Надія»: Вікторія Петровець, Валерія Ольховська (Надія Бойчук, 38), Софія Баліна, Ксенія Гриценок, Євгенія Салай, Світлана Когут, Поліна Мухлиніна, Юлія Корнієвець, Наталія Корнацька, Діана Мущенська, Надія Вегерич.

Запасні: Яна Глух, Анастасія Петрушко, Каріна Войт, Кароліна Нагорняк, Олександра Сакаль, Діана Кавацюк.

Арбітр – Катерина Усова (Київ), асистенти арбітра – Світлана Грушко (Київська область), Анастасія Резнік (Київська область), четвертий арбітр – Катерина Зора (Київ), спостерігач арбітражу – Станіслав Боклажко (Київ).

Попередження: Оксана Білокур (7), Наталія Боярова (76) – Юлія Корнієвець (7), Світлана Когут (28).

Вилучення: Оксана Білокур (75, друге попередження), Наталія Боярова (80, друге попередження).