Вища ліга 20/21: призначення арбітрів на матчі 17-18 квітня

716
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі другого етапу Чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2020/2021.

17.04.2021 – Група 1

«Житлобуд-1» (Харків) – «Восход» (Стара Маячка) –

м. Зміїв – стадіон “Авангард” – 14:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаїв), Лапта О.М.
(Харків), четвертий арбітр — Ващекін Д.Ю. (Харків), спостерігач арбітражу — Лисакевич В.В. (Харків) .

18.04.2021 

«Житлобуд-2» (Харків) – «Маріуполь» (Маріуполь) – 

м. Харків – стадіон “Нова Баварія” – 13:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська ол.), асистенти арбітра — Сидоренко В.В. (Запоріжжя), Федорченко Ю.С. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Дубовицький В.С. (Харків),  спостерігач арбітражу — Стеценко В.П. (Запоріжжя).

18.04.2021 

«Ладомир» (Володимир-Волинський) –   «Карпати» (Львів) – 

м. Володимир-Волинський – стадіон “Олімп” – 14:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівненська обл.), асистенти арбітра — Волощук А.О. (Чернівці), Паньків О.В. (Тернопільська обл.), четвертий арбітр — Лисиця Н.А. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу — Пиндиківський В.Р. (Тернопіль).

16.04.2021 – Група 2

«Буковинська Надія» (Великий Кучурів) –  «Ніка» (Миколаїв) – 

м. Чернівці – стадіон “Олімпія” – 11:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Настусенко Є.О. (Київська обл.), Піценко І.І. (Київська обл.), четвертий арбітр — Зарічний В.С. (Вінниця) ,  спостерігач арбітражу — Александренко В.В. (Вінниця).

16.04.2021 

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) –  «Пантери» (Умань) – 

м. Вінниця – стадіон “ВМ ПДЮ” – 12:00

Арбітр — Вакулко І.О. (Рівненська обл.), асистенти арбітра — Паньків О.В. (Тернопільська обл.), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Звержинська М.А. (Чернівці),  спостерігач арбітражу — Скорейко Ю.М. (Чернівці).