Вища ліга 20/21: призначення арбітрів на матчі 24-26 квітня

409
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі другого етапу Чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2020/2021.

24.04.2021 – Група 1

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Житлобуд-1» (Харків) –

м. Маріуполь – стадіон “Західний” – 12:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Сидоренко В.В.
(Запоріжжя), Федорченко Ю.С. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Гуляєв В.І. (Маріуполь), спостерігач арбітражу — Ісаєв Ю.І. (Запоріжжя).

25.04.2021 – Група 2

«Пантери» (Умань) – «Ніка» (Миколаїв) – 

м. Умань – стадіон “Центральний” – 11:00

Арбітр — Вакулко І.О. (Рівненська обл.), асистенти арбітра — Волощук А.О.
(Чернівці), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Ястремський Р.В (Черкаська обл.),  спостерігач арбітражу — Мазуренко Н.П. (Київська обл.).

25.04.2021 – Група 1

«Восход» (Стара Маячка) – «Ладомир» (Володимир-Волинський) – 

м. Олешки – стадіон “Старт” – 12:00

Арбітр — Зора К.П. (Київ), асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Голіяк І.В. (Миколаїв), четвертий арбітр – Петрова І.В. (Херсонська обл.),  спостерігач арбітражу — Кириченко Я.В. (Кропивницький).

26.04.2021 – Група 1

«Карпати» (Львів) –  «Житлобуд-2» (Харків) – 

м. Львів – стадіон “Сокіл” – 12:00

Арбітр — Вакулко І.О. (Рівненська обл.), асистенти арбітра — Паньків О.В. (Тернопільська обл.), Рачинська І.Р.(Чернівецька обл.), четвертий арбітр — Янтуріна А.О. (Львівська обл.),  спостерігач арбітражу — Можаровський Ю.А. (Львів).

26.04.2021 – Група 2

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) –  «Буковинська Надія» (Великий Кучурів) – 

м. Вінниця – стадіон “ВМ ПДЮ” – 14:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра – Настусенко Є.О.(Київська обл.),  Піценко І.І. (Київська обл.), четвертий арбітр — Зарічний В.С.(Вінниця),  спостерігач арбітражу — Александренко В.В. (Вінниця).