Вища ліга 20/21: призначення арбітрів на матчі 30.04-02.05

367
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі другого етапу Чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2020/2021.

30.04.2021 – Група 1

«Ладомир» (Вол.-Волинський) –  «Житлобуд-2» (Харків) –
м. Володимир-Волинський – стадіон “Олімп” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівненська обл.), асистенти арбітра — Янтуріна А.О. (Львівська обл.), Вдовіна О.В. (Львів), четвертий арбітр — Дмитрук Б.Р. (Луцьк),  спостерігач арбітражу — Можаровський Ю.А. (Львів).

30.04.2021 – Група 2

«Буковинська Надія» (Великий Кучурів) – «Пантери» (Умань) –
м. Чернівці – стадіон “Олімпія” – 16:00

Арбітр — Зора К.П. (Київ), асистенти арбітра – Криндисарук А.Ф.(Хмельницький), Руда К.С.(Хмельницький), четвертий арбітр — Звержинська М.А. (Чернівці),  спостерігач арбітражу — Ющишин А.Г. (Тернопіль).

01.05.2021 – Група 1

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Восход» (Стара Маячка) –
м. Маріуполь – стадіон “Західний” – 13:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Сидоренко В.В. (Запоріжжя), Федорченко Ю.С. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Ченгар О.С. (Маріуполь), спостерігач арбітражу — Стеценко В.П. (Запоріжжя).

03.05.2021 – Група 2

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) –  «Ніка» (Миколаїв) –
м. Вінниця – стадіон “ВМ ПДЮ” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівненська обл.), асистенти арбітра – Настусенко Є.О.(Київська обл.),  Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Зарічний В.С.(Вінниця),  спостерігач арбітражу — Родіоненко М.В. (Київська обл.).

03.05.2021 – Група 1

«Карпати» (Львів) – «Житлобуд-1» (Харків) –
м. Львів – стадіон “Сокіл” – 12:00

Арбітр — Романюк А.М. (Івано-Франківськ), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Матковська М.В. (Хмельницька обл.), четвертий арбітр — Чайка І.О.(Львівська обл.),  спостерігач арбітражу — Біць М.Ф. (Львів).