Вища ліга 2019-2020. Турнірна таблиця + бомбардири ліги

Турнірна таблиця та список бомбардирів Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 2019/2020 року. Вища ліга

#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
18
17
0
1
100
5
95
51
2
18
15
2
1
67
5
62
47
3
18
11
2
5
44
28
16
35
4
18
7
4
7
19
34
-15
25
5
18
8
0
10
32
17
15
24
6
18
6
3
9
21
57
-36
21
7
18
5
1
12
15
82
-67
16
8
18
4
2
12
19
33
-14
14
9
18
2
4
12
15
30
-15
10
10
18
0
2
16
4
45
-41
2
02 липня 2020 року Виконавчий комітет Української асоціації футболу затвердив рішення щодо поновлення Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2019/2020 років.
Згідно зі змінами Регламенту, які були затверджені Виконкомом УАФ: «Командам, які не поновили участь у Чемпіонаті Вищої ліги у матчах, що залишились, зараховуються технічні поразки (-;+); а командам-суперницям зараховуються перемоги (+;-). Якщо матч мав відбутися між командами, які не поновили свою участь – їм зараховується поразка (-;-).
#
Гравець
Клуб
Країна
Матчі
Голи
1
КАЛІНІНА Яна Миколаївна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
15
17
2
СТЕЦЬ Юлія Ярославівна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
13
16 (1)
3
АНДРУХІВ Вероніка Михайлівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
14
15
4
МАЛАХОВА Яна Олександрівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
15
15
5
КУНІНА Надія Володимирівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
13
13
6
СКОРИНІНА Анастасія Петрівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
13
11
7
КРАВЧУК Роксолана Миколаївна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
7
9
8
БІЛОКУР Оксана Анатоліївна
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
12
9 (1)
9
ТРІЛЬ (ПОЛЮХОВИЧ) Тетяна Іванівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
15
9 (1)
10
ШЕВЧУК Юлія Володимирівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
8
8
11
ГІРИН Вікторія Федорівна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
11
8
12
КИТАЄВА Тетяна Ігорівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
9
7
13
ВЕГЕРИЧ Надія Сергіївна
Єдність (Плиски)
Єдність (Плиски)
9
7
14
АПАНАЩЕНКО Дар'я Олександрівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
11
7 (3)
15
ХРИСТЮК Юлія Вікторівна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
11
7
16
ЯНЧУК Поліна Олександрівна
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
14
7
17
СКИДАН Аліна Олексіївна
Єдність (Плиски)
Єдність (Плиски)
11
6 (3)
18
КОТЯШ Ірина Володимирівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
14
6
19
ХАВАНСЬКА Надія Володимирівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
9
5
20
ГАЛАК Олена Віталіївна
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
10
5
21
ВОРОНІНА Ганна Сергіївна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
13
5 (1)
22
ОСІПЯН Ольга Рантіківна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
15
5
23
КОСТЮЧЕНКО Єлізавета Михайлівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
7
4
24
ЛИМАР Олена Володимирівна
Восход (Стара Маячка)
Єдність (Плиски)
Восход (Стара Маячка)
Єдність (Плиски)
10
4
25
МАЛІНОВСЬКА Олеся Сергіївна
Єдність (Плиски)
Єдність (Плиски)
10
4
26
ГОЛОВАЧ Вікторія Миколаївна
Єдність (Плиски)
Єдність (Плиски)
11
4
27
ПЕТРИК Анна Сергіївна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
12
4
28
НЕСТЕРЕНКО Таісія Григорівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
13
4
29
АНДРУЩАК Ія Рафаелівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
15
4
30
КОРСУН Катерина Іванівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
15
4
31
СЕРЕМЧУК Вікторія Романівна
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
15
4
32
АІЛІНКІЙ Наталія Михайлівна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
16
4
33
МОЗОЛЬСЬКА Ганна Григорівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
5
3
34
КОГУТ (ЯРУШ) Світлана Богданівна
Єдність (Плиски)
Єдність (Плиски)
8
3
35
СЕМЕНЮК Юлія Олександрівна
Єдність (Плиски)
Єдність (Плиски)
9
3
36
ВИКАЛЮК Марія Андріївна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
9
3 (1)
37
БЄЛІК (МУЗИКА) Вікторія Володимирівна
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
10
3
38
КОСІК Марина Олександрівна
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
10
3 (1)
39
АЛУКО Єнтунде Марія
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
12
3
40
НЕСІНА Марія Володимирівна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
12
3
41
КОВТУН Діана Дмитрівна
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
13
3
42
ЛАШКО Лідія Валеріївна
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
14
3 (1)
43
КОРНІЄВЕЦЬ Юлія Геннадіївна
Єдність (Плиски)
Єдність (Плиски)
3
2
44
БОЙЧЕНКО Ольга Володимирівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
4
2
45
АЧЕМПОНГ Гіфті
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
6
2
46
СИДОРЕНКО Анна Станіславівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
7
2
47
КУМЕДА Анастасія Геннадіївна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
8
2
48
ГНИДЮК Юлія Миколаївна
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
8
2
49
КРЮЧКОВА Людмила Олександрівна
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
8
2
50
ІВАНЧЕНКО Надія Сергіївна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
10
2
51
КОЧНЄВА Ірина Юріївна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
11
2
52
КИСЛЯК Софія Святославівна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
11
2
53
КУХАРЕНКО Валерія Валеріївна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
11
2
54
ШАЙНЮК Марина Володимирівна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
11
2
55
СМЕРЕЧИНСЬКА Ганна Андріївна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
11
2
56
БІЧУЙ Ірина Вікторівна
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
14
2
57
ЛЕВИЦЬКА Тетяна Геннадіївна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
16
2 (1)
58
СВЕРГУН Аліна Леонідівна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
2
1
59
КОВБ Марія Ігорівна
Єдність (Плиски)
Єдність (Плиски)
2
1
60
ГОРБАЧ Вікторія Володимирівна
Єдність (Плиски)
Єдність (Плиски)
3
1
61
РИЖОВА Тетяна Миколаївна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
6
1 (1)
62
КОЛЬКА Світлана В'ячеславівна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
7
1
63
ПОСТОЛ Валерія Олександрівна
Єдність (Плиски)
Єдність (Плиски)
7
1
64
КАНАРСЬКА Христина Романівна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
7
1 (1)
65
СВЕРДЛОВА Анастасія Василівна
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
8
1
66
КОЖОКАР Богдана Петрівна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
8
1
67
ЩЕРБАНЬОВА Ірина Олександрівна
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
9
1
68
СІВОЛОБОВА Анастасія
Ятрань (Берестівець)
Ятрань (Берестівець)
9
1
69
СОЛОМАХА Софія Ігорівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
10
1
70
Пантери (Умань)
10
1
71
ЯРЕЦЬКА Валерія Миколаївна
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
10
1
72
ФІЛАТОВА Юліана Юріївна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
10
1
73
ГОДУНКО Аліна Миколаївна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
11
1 (1)
74
КОРНАЦЬКА Наталія Андріївна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
11
1
75
КОТИК Яна Миколаївна
Родина-Ліцей (Костопіль)
Родина-Ліцей (Костопіль)
11
1
76
ВИНОКУРОВА Яна Андріївна
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
11
1 (1)
77
КУЗЬМИЧ Анастасія Олександрівна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
11
1
78
ОЛЬХОВА Леся Богданівна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
11
1 (1)
79
КУП'ЯК Соломія Романівна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
11
1
80
АЛЕКСАНЯН Крістіне
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
12
1
81
КОМАР Роксолана Вікторівна
Ятрань (Берестівець)