Вища ліга 2020-2021. Турнірна таблиця + бомбардири ліги

Турнірна таблиця та список бомбардирів Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів сезону 2020/2021 року. Вища ліга

1 етап

#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
9
8
1
0
54
3
51
25
2
9
8
1
0
46
4
42
25
3
9
7
0
2
22
9
13
21
4
9
5
0
4
22
27
-5
15
5
9
5
0
4
15
27
-12
15
6
9
3
1
5
15
22
-7
10
7
9
3
0
6
10
27
-17
9
8
9
2
0
7
14
32
-18
6
9
9
1
1
7
5
26
-21
4
10
9
1
0
8
7
33
-26
3

2 етап

#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
19
18
1
0
99
7
92
55
2
19
16
1
2
97
11
86
49
3
19
11
1
7
32
29
3
34
4
19
8
1
10
34
54
-20
25
5
19
6
1
12
27
59
-32
19
6
19
5
2
12
22
69
-47
17
#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
15
7
1
7
57
35
22
22
2
15
6
0
9
35
39
-4
18
3
15
4
2
9
23
31
-8
14
4
15
1
0
14
11
103
-92
3

Бомбардири

#
Гравець
Клуб
Країна
Матчі
Голи
1
КАЛІНІНА Яна Миколаївна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
19
22 (3)
2
ВОРОНІНА Ганна Сергіївна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
18
20
3
КРАВЧУК Роксолана Миколаївна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
17
18
4
ГЛУЩЕНКО Інна Сергіївна
Ніка (Миколаїв)
Ніка (Миколаїв)
15
17 (1)
5
КЛЕПАЦЬКА Олена Олександрівна
Ніка (Миколаїв)
Ніка (Миколаїв)
15
15 (3)
6
БІЛОКУР Оксана Анатоліївна
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
14
14
7
АНДРУХІВ Вероніка Михайлівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
18
13
8
ПЕРЕВІЗНИК Христина Романівна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
19
13
9
ОВДІЙЧУК Ольга Вікторівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
17
11
10
МАЛАХОВА Яна Олександрівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
18
11
11
ЙОГ-ЕТАУФ Арістелль 
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
9
9
12
ТЯН Віолета Еріківна
Ніка (Миколаїв)
Ніка (Миколаїв)
9
9
13
ШЕВЧУК Юлія Володимирівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
18
9
14
АПАНАЩЕНКО Дар'я Олександрівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
14
8 (3)
15
ГІРИН Вікторія Федорівна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
18
8 (1)
16
БОЙЧЕНКО Ольга Володимирівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
9
7
17
ЯНЧУК Поліна Олександрівна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
12
7
18
АЛУКО Єнтунде Марія
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
17
7
19
ЛЕВИЦЬКА Тетяна Геннадіївна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
18
7 (3)
20
ПАНЦУЛАЯ Натія Титикоївна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
15
6
21
КУНІНА Надія Володимирівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
19
6
22
БЄЛЯКОВА Діана Олександрівна
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
6
5
23
ШМАТКО Любов Дмитрівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
10
5
24
ЯСЬКОВА Анна Олегівна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
12
5
25
ДЕХТЯР Юлія Василівна
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
13
5 (1)
26
ПЕТРИК Анна Сергіївна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
16
5 (1)
27
КОЧНЄВА Ірина Юріївна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
17
5
28
ТИТОВА Юлія Іванівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
17
5 (1)
29
ЛАШКО Лідія Валеріївна
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
18
5 (3)
30
ЧАЙКА Надія Зеновіївна
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
19
5 (1)
31
ХАЙРУЛІНА Ксенія
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
5
4
32
Ніка (Миколаїв)
8
4
33
КОРСУН Катерина Іванівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
14
4
34
БАСАНСЬКА Ольга Олександрівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
16
4 (2)
35
ПОГРІБНЯК Марина Анатоліївна
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
17
4
36
ОЛЬХОВА Леся Богданівна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
17
4 (3)
37
НЕСТЕРЕНКО Таісія Григорівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
8
3
38
КОСТЮЧЕНКО Єлізавета Михайлівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
9
3
39
ХРИСТЮК Юлія Вікторівна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
9
3
40
ВИКАЛЮК Марія Андріївна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
13
3
41
РУДЕНКО Єлизавета Володимирівна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
14
3
42
ХАВАНСЬКА Надія Володимирівна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
16
3
43
ПОЛУХІНА Поліна Олегівна
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
17
3
44
КОТЯШ Ірина Володимирівна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
18
3
45
АЛЕКСАНЯН Крістіне
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
18
3
46
КУЗЬМИЧ Анастасія Олександрівна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
18
3
47
ТАРАСЕНКО Олена Олександрівна
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
18
3
48
ЗАВІДОВА Юліана Миколаївна
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
19
3
49
КУП'ЯК Соломія Романівна
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
19
3
50
РАДІОНОВА Вікторія Олегівна
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
19
3
51
МИРОНЕНКО Вікторія Сергіївна
Ніка (Миколаїв)
Ніка (Миколаїв)
5
2
52
ГОЛОВІНА Валентина Олександрівна
Пантери (Умань)
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
Пантери (Умань)
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
7
2
53
ПЕТРУШКО Анастасія Вікторівна
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
8
2
54
ВІНТОНЯК (МИХАЙЛЮК) Марія Миколаївна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
8
2
55
ЄРЬОМЕНКО Христина Олександрівна
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
8
2
56
ВЕГЕРИЧ Надія Сергіївна
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
9
2
57
БОЙЧУК Надія Василівна
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
Буковинська Надія (Великий Кучурів)
9
2
58
КОЖУХАР Вероніка Володимирівна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
9
2
59
ЗУБАР Юлія Ігорівна
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
10
2
60
МУСТАФАЄВА Олена Олександрівна
Ніка (Миколаїв)
Ніка (Миколаїв)
10
2
61
САДІКОГЛУ Біргюл
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
10
2
62
ЛЕВЧУК Юлія Ярославівна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
14
2
63
ЧЕРЕДНИЧЕНКО Аріана Андріївна
Ніка (Миколаїв)
Ніка (Миколаїв)
14
2
64
ІЗОТОВА Єва Олександрівна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
14
2
65
МАТВІЇШИН Стефанія Ігорівна
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
17
2
66
НГАНДІ Жозефіна
Восход (Стара Маячка)