Вища ліга 2021-2022. Турнірна таблиця + бомбардири ліги

5510
Жіночий футбол, УАФ, Вища ліга, чемпіонат України, женский футбол, турнірна таблиця

Турнірна таблиця та список бомбардирів Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021/2022 років. 

1 етап

#
Клуб
M
В
Н
П
МЗ
МП
+/-
О
1
10
10
0
0
58
2
56
30
2
10
9
0
1
67
5
62
27
3
10
7
1
2
26
7
19
22
4
10
5
1
4
15
21
-6
16
5
10
5
0
5
12
14
-2
15
6
10
4
2
4
22
20
2
14
7
10
4
1
5
9
25
-16
13
8
10
4
1
5
11
18
-7
13
9
10
2
0
8
10
46
-36
6
10
10
2
0
8
13
37
-24
6
11
10
0
0
10
3
51
-48
0

07 травня 2022 року Виконком УАФ, провівши засідання за допомогою використання засобів зв’язку, ухвалив кілька важливих рішень, пов’язаних зі збройною агресією російської федерації та режимом воєнного стану в Україні.

  • Достроково завершити Чемпіонат України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021/2022 років.
  • Затвердити місця команд (без визначення переможця та призерів) у турнірній таблиці чемпіонату України серед клубів Вищої ліги сезону 2021/2022 відповідно до турнірного положення команд, яке вони займали за підсумками 1 етапу змагань, станом на 24 лютого 2022 року.
  • Нагородження медалями команд призерів не проводити.

Бомбардири

#
Гравець
Клуб
Громадянство
Матчі
Голи
1
ОВДІЙЧУК Ольга 
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
10
19 (1)
2
КРАВЧУК Роксолана
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
9
13
3
АНДРУХІВ Вероніка
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
10
11
4
БОЙЧЕНКО Ольга
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
8
10
5
ПЕРЕВІЗНИК Христина 
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
8
10
6
МАЛАХОВА Яна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
9
10
7
ШЕВЧУК Юлія
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
10
8
8
СПАСОЄВИЧ Даяна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
6
6
9
ЙОГ-ЕТАУФ Арістелль 
Маріуполь (Маріуполь)
Маріуполь (Маріуполь)
7
6
10
КАЛІНІНА Яна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
9
6 (2)
11
ГЛУЩЕНКО Інна 
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
10
6 (1)
12
АПАНАЩЕНКО Дар'я
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
9
5 (1)
13
БІЛОКУР Оксана
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
10
5
14
ГІРИН Вікторія 
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
10
5
15
ЗУБАР Юлія
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
10
5
16
ІВАНОВА Анна 
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
10
5 (3)
17
АБРАХАМ Джейн
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
10
5
18
ВОРОНІНА Ганна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
8
4
19
ЗІДОІ Габріела
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
8
4
20
КОРСУН Катерина
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
10
4
21
ПОЛУХІНА Поліна
Маріуполь (Маріуполь)
Маріуполь (Маріуполь)
10
4 (3)
22
КОЧНЄВА Ірина
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
8
3
23
КОТИК Яна 
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
8
3
24
БАРЧАН Марія
Маріуполь (Маріуполь)
Маріуполь (Маріуполь)
9
3
25
ЧАЙКА Надія 
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
9
3
26
ВІНТОНЯК (МИХАЙЛЮК) Марія
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
9
3
27
МАЙБОРОДІНА Ірина
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
9
3
28
КОТЯШ Ірина
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
10
3
29
РУДЕНКО Єлизавета
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
10
3
30
МАТВЄЄВА Тетяна
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
3
2
31
БАСАНСЬКА Ольга
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
8
2
32
СЕМЕНЮК Юлія
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
8
2
33
ІВАНИШИН Мар'яна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
8
2
34
БОРКОВСЬКА Вероніка
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
8
2
35
САДІКОГЛУ Біргюл
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
8
2
36
ДЕ ОЛІВЕЙРА Лідіане
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
8
2
37
РАДЗІЄВСЬКА Наталія
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
8
2
38
МАЛІНОВСЬКА Олеся
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
9
2
39
СЕМКІВ Даяна 
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
9
2 (1)
40
Атекс (Київ)
9
2
41
ШМАТКО Любов 
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
9
2
42
АЛЕКСАНЯН Крістіне
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
10
2
43
ПЕТРИК Анна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
10
2
44
КУЗЬМИЧ Анастасія
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
10
2
45
ЛЕВЧУК Юлія 
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
10
2
46
ЗАБОРОВЕЦЬ Лідія
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
10
2 (1)
47
ПРІСЕКАРІ Думітріца
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
10
2
48
АНДРУЩАК Ія
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
2
1
49
ОСІПЯН Ольга
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
3
1
50
ТАРАСЕНКО Олена 
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
3
1
51
ЄРЬОМЕНКО Христина 
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
4
1
52
УТИЦЬКИХ Алевтина
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
6
1
53
БОЯРОВА Наталія
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
6
1
54
КРЮЧКОВА Людмила 
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
6
1
55
ЛАШКО Лідія 
Маріуполь (Маріуполь)
Маріуполь (Маріуполь)
7
1
56
КУП'ЯК Соломія 
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
7
1 (1)
57
РОМАНОВА Крістіна
Восход (Стара Маячка)
Карпати (Львів)
Восход (Стара Маячка)
Карпати (Львів)
7
1
58
КОЛЬКА Світлана
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
8
1
59
РАДІОНОВА Вікторія
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
8
1
60
БЄЛЯКОВА Діана
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
9
1
61
РИБАЛКІНА Ірина
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
9
1
62
КОРНАЦЬКА Наталія 
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
9
1
63
ПАНЦУЛАЯ Натія 
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
9
1
64
МОКБЕЛЬ Ірина
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
9
1
65
БОРОВСЬКА Діана
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
9
1
66
СМАЛЬ Олександра
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
9
1
67
КИТАЄВА Тетяна
Житлобуд-2 (Харків)
Житлобуд-2 (Харків)
10
1
68
НГАНДІ Жозефіна
Восход (Стара Маячка)
Восход (Стара Маячка)
10
1
69
ГАЛАН (СОБЧИШИН) Наталія
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
10
1
70
ЗАВІДОВА Юліана 
Маріуполь (Маріуполь)
Маріуполь (Маріуполь)
10
1
71
КАВЕРЗІНА Анна 
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
10
1
72
ВИКАЛЮК Марія
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
10
1
73
ДУДНІК Маріна 
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
10
1 (1)
74
ВИШНЕВСЬКА Тетяна
Карпати (Львів)
Карпати (Львів)
10
1
75
КЛІМЧУК Марія 
Атекс (Київ)
Атекс (Київ)
10
1
76
КОВАЛЬЧУК Юлія 
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
10
1
77
ЛЕВЧЕНКО Руслана
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
10
1
78
СЕНЬКОВА Галина
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
10
1
79
ТОПАЛ Ірина
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
10
1