Вища ліга 2023/2024. Облік жовтих та червоних карток гравців

89
Попередження гравців, Ігровий сезон, футбол України, ЖК, ЧК, жіночий футбол, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

Згідно Регламенту: показники “FAIR PLAY“ (попередження – 1 бал, вилучення – 3 бали)

Вища ліга 2023/2024. Облік жовтих та червоних карток гравців в чемпіонаті

#
Гравець
О
1
КИТАЄВА Тетяна Ігорівна
КИТАЄВА Тетяна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
3
1
0
6
2
МОХНАЧ Любов Василівна
МОХНАЧ Любов
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
6
0
0
6
3
БОЯРОВА Наталія Олександрівна
БОЯРОВА Наталія
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
6
0
0
6
4
НАДЄЖДІНА (ГОЛИШ) Яна Володимирівна
НАДЄЖДІНА (ГОЛИШ) Яна
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
6
0
0
6
5
ЄФІМЧУК Олена Миколаївна
ЄФІМЧУК Олена
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
0
2
0
6
6
КОРНАЦЬКА Наталія Андріївна
КОРНАЦЬКА Наталія 
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
Металіст 1925 (Харків)
Металіст 1925 (Харків)
5
0
0
5
7
ГЕНИК Оксана Іванівна
ГЕНИК Оксана 
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
5
0
0
5
8
ФЕДОРЕНКО Ангеліна Ігорівна
ФЕДОРЕНКО Ангеліна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
2
1
0
5
9
ЗАБОРОВЕЦЬ Лідія Русланівна
ЗАБОРОВЕЦЬ Лідія
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
5
0
0
5
10
МИРГОРОДСЬКА Анна Вікторівна
МИРГОРОДСЬКА Анна
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
2
0
1
5
11
ВОЙТЕНКО Ольга Вікторівна
ВОЙТЕНКО Ольга
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
4
0
0
4
12
БІЛОКУР Оксана Анатоліївна
БІЛОКУР Оксана
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
4
0
0
4
13
УСТІНОВА Людмила Олександрівна
УСТІНОВА Людмила
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
1
0
1
4
14
БАЛІНА Софія Олександрівна
БАЛІНА Софія 
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
1
1
0
4
15
СТАРУХІНА Аліна Олексіївна
СТАРУХІНА Аліна 
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
1
1
0
4
16
БОРДЮГ Аліса Олександрівна
БОРДЮГ Аліса
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
1
1
0
4
17
ВИКАЛЮК Марія Андріївна
ВИКАЛЮК Марія
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
4
0
0
4
18
ПЕТРОСЯН Софія Едуардівна
ПЕТРОСЯН Софія 
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
4
0
0
4
19
МОЛОДЮК Єлизавета Максимівна
МОЛОДЮК Єлизавета 
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
1
1
0
4
20
ІВАНОВА Анна Сергіївна
ІВАНОВА Анна 
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
1
0
1
4
21
СТЕПАНЕЦЬ Анастаcія В'ячеславівна
СТЕПАНЕЦЬ Анастаcія 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
1
0
1
4
22
ІЗОТОВА Єва Олександрівна
ІЗОТОВА Єва
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
1
0
1
4
23
ЯКИМОВА Дарія Ігорівна
ЯКИМОВА Дарія
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
4
0
0
4
24
БЕНЕДІК Марія Володимирівна
БЕНЕДІК Марія
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
4
0
0
4
25
КРАСНОБОРОДЬКО Даріна Максимівна
КРАСНОБОРОДЬКО Даріна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
1
1
0
4
26
ІГНАТЕНКО Марія Вікторівна
ІГНАТЕНКО Марія
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
1
0
1
4
27
КАНЄВСЬКА Вікторія Володимирівна
КАНЄВСЬКА Вікторія
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
1
1
0
4
28
АВРАМЕНКО Анна Дмитрівна
АВРАМЕНКО Анна
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
4
0
0
4
29
ТАРСУКОВА Аміліна Камранівна
ТАРСУКОВА Аміліна
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
4
0
0
4
30
КОТЯШ Ірина Володимирівна
КОТЯШ Ірина
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
0
1
0
3
31
КУНІНА Людмила Володимирівна
КУНІНА Людмила
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
3
0
0
3
32
ПОРОХОДНІЧЕНКО Владислава Ярославівна
ПОРОХОДНІЧЕНКО Владислава
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
3
0
0
3
33
РИБАЛКІНА Ірина Василівна
РИБАЛКІНА Ірина
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
3
0
0
3
34
КУМЕДА Анастасія Геннадіївна
КУМЕДА Анастасія
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
3
0
0
3
35
ЛАВРЕНЮК Вікторія Володимирівна
ЛАВРЕНЮК Вікторія
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
0
1
0
3
36
МУЩЕНСЬКА Діана Іванівна
МУЩЕНСЬКА Діана
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
3
0
0
3
37
РОЗЛУЦЬКА Віта Тарасівна
РОЗЛУЦЬКА Віта 
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
3
0
0
3
38
КАЙДАЛОВСЬКА Аліна Сергіївна
КАЙДАЛОВСЬКА Аліна 
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
3
0
0
3
39
НЕМЕЦЬ Анастасія Павлівна
НЕМЕЦЬ Анастасія
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
0
1
0
3
40
КРЕВСЬКА Олександра Олександрівна
КРЕВСЬКА Олександра 
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
3
0
0
3
41
ОЛЬХОВА Леся Богданівна
ОЛЬХОВА Леся 
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
Металіст 1925 (Харків)
Металіст 1925 (Харків)
3
0
0
3
42
СЕМКІВ Даяна Богданівна
СЕМКІВ Даяна 
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
3
0
0
3
43
НІКІТЮК Вероніка Борисівна
НІКІТЮК Вероніка 
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
0
1
0
3
44
СМЕРЕЧИНСЬКА Ганна Андріївна
СМЕРЕЧИНСЬКА Ганна 
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
3
0
0
3
45
ЧУРІКОВА Наталія Василівна
ЧУРІКОВА Наталія 
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
3
0
0
3
46
КЕЛЮШИК Дар'я Олексіївна
КЕЛЮШИК Дар'я 
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
0
0
1
3
47
МИРОНЕНКО Вікторія Сергіївна
МИРОНЕНКО Вікторія 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
3
0
0
3
48
ЧЕРЕДНИЧЕНКО Аріана Андріївна
ЧЕРЕДНИЧЕНКО Аріана 
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
3
0
0
3
49
ГОРУЛЬКО Дар'я Ігорівна
ГОРУЛЬКО Дар'я 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
3
0
0
3
50
ІВАНИШИН Мар'яна Юріївна
ІВАНИШИН Мар'яна
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
3
0
0
3
51
ЛОГВІНОВА Аліса Вадимівна
ЛОГВІНОВА Аліса
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
3
0
0
3
52
НИЗОВА Софія Олександрівна
НИЗОВА Софія
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
3
0
0
3
53
НЕЗДЮР Владислава Юріївна
НЕЗДЮР Владислава
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
3
0
0
3
54
БОНДАРЄВА Діляра Дмитрівна
БОНДАРЄВА Діляра
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
3
0
0
3
55
ЧОРНЕНКО Діана Миколаївна
ЧОРНЕНКО Діана
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
3
0
0
3
56
ШЕВЦОВА Вікторія Юріївна
ШЕВЦОВА Вікторія
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
0
0
1
3
57
ОСТАПІВ Вікторія Володимирівна
ОСТАПІВ Вікторія
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
3
0
0
3
58
ЮЗВА Катерина Андріївна
ЮЗВА Катерина
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
3
0
0
3
59
КАБАНОВА Влада Сергіївна
КАБАНОВА Влада
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
3
0
0
3
60
КОЛОДІЙ Дар’я Вікторівна
КОЛОДІЙ Дар’я
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
3
0
0
3
61
КРАВЧУК Роксолана Миколаївна
КРАВЧУК Роксолана
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
2
0
0
2
62
АЛЕКСАНЯН Крістіне
АЛЕКСАНЯН Крістіне
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
2
0
0
2
63
БАСАНСЬКА Ольга Олександрівна
БАСАНСЬКА Ольга
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
Металіст 1925 (Харків)
Металіст 1925 (Харків)
2
0
0
2
64
СОЛОМАХА Софія Ігорівна
СОЛОМАХА Софія
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
2
0
0
2
65
БЄЛЯКОВА Діана Олександрівна
БЄЛЯКОВА Діана
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
2
0
0
2
66
СТЕЦЬ Юлія Ярославівна
СТЕЦЬ Юлія
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
2
0
0
2
67
ВОРОНІНА Анастасія Сергіївна
ВОРОНІНА Анастасія
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
2
0
0
2
68
КОЗУБ Кристіна Олександрівна
КОЗУБ Кристіна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
2
0
0
2
69
КОТОВЕЦЬ Тетяна Сергіївна
КОТОВЕЦЬ Тетяна 
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
2
0
0
2
70
ГІРИН Вікторія Федорівна
ГІРИН Вікторія 
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
2
0
0
2
71
ДОВГАНИК Анастасія Павлівна
ДОВГАНИК Анастасія 
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
2
0
0
2
72
НЕВАР Мирослава Анатоліївна
НЕВАР Мирослава
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
2
0
0
2
73
РОШКА Кристина Олександрівна
РОШКА Кристина 
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
2
0
0
2
74
ЧЕРНІЧЕНКО Крістіна Миколаївна
ЧЕРНІЧЕНКО Крістіна 
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
2
0
0
2
75
БОРИСЮК Дар'я Володимирівна
БОРИСЮК Дар'я
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
2
0
0
2
76
ЯНЧУК Поліна Олександрівна
ЯНЧУК Поліна 
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
2
0
0
2
77
КУЗЬМИН Вероніка Михайлівна
КУЗЬМИН Вероніка 
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
2
0
0
2
78
ЧУВИЛКА Карина Василівна
ЧУВИЛКА Карина 
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
2
0
0
2
79
БАБЮК Олександра Іванівна
БАБЮК Олександра 
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
2
0
0
2
80
ЧЕНДЕЙ Наталія Іванівна
ЧЕНДЕЙ Наталія 
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
2
0
0
2
81
ПАНЦУЛАЯ Натія Титикоївна
ПАНЦУЛАЯ Натія 
Металіст 1925 (Харків)
Металіст 1925 (Харків)
2
0
0
2
82
ХІМИЧ Таміла Миколаївна
ХІМИЧ Таміла 
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
Металіст 1925 (Харків)
Металіст 1925 (Харків)
2
0
0
2
83
ТАРАКАНОВА Валентина Юріївна
ТАРАКАНОВА Валентина 
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
2
0
0
2
84
МАЙБОРОДІНА Ірина Олександрівна
МАЙБОРОДІНА Ірина
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
2
0
0
2
85
НАМАЗОВА Аделіна Едуардівна
НАМАЗОВА Аделіна
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
2
0
0
2
86
КЛІМОВА Анастасія Миколаївна
КЛІМОВА Анастасія
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
2
0
0
2
87
ПРОКОПЕНКО Анна Анатоліївна
ПРОКОПЕНКО Анна
Динамо (Київ)
Динамо (Київ)
2
0
0
2
88
ТИХОНОВА Марія В'ячеславівна
ТИХОНОВА Марія
Пантери (Умань)
Пантери (Умань)
2
0
0
2
89
ЯНЄВА Олександра Олександрівна
ЯНЄВА Олександра
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
2
0
0
2
90
ЯРОВА Юлія Євгенівна
ЯРОВА Юлія
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
2
0
0
2
91
СОНКЕНГ Юсіз Амарієль
СОНКЕНГ Амарієль
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
2
0
0
2
92
ШВИДЧЕНКО Анастасія Станіславівна
ШВИДЧЕНКО Анастасія
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
2
0
0
2
93
ЖИГАДЛО Анастасія Русланівна
ЖИГАДЛО Анастасія
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
2
0
0
2
94
НОВАК Яна Сергіївна
НОВАК Яна
ЕМС-Поділля (Вінниця)
ЕМС-Поділля (Вінниця)
2
0
0
2
95
КОНОВАЛОВА Софія Богданівна
КОНОВАЛОВА Софія
Ладомир (Володимир)
Ладомир (Володимир)
2
0
0
2
96
МУСУНГУ Синтія Шильватсо
МУСУНГУ Синтія
Кривбас (Кривий Ріг)
Кривбас (Кривий Ріг)
2
0
0
2
97
ПАЛАМАРЧУК Юлія Петрівна
ПАЛАМАРЧУК Юлія
Маріуполь (Донецька обл)
Маріуполь (Донецька обл)
2
0
0
2
98
КАЛІНІНА Яна Миколаївна
КАЛІНІНА Яна
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)
1
0
0
1
99
ТРІЛЬ (ПОЛЮХОВИЧ) Тетяна Іванівна
ТРІЛЬ (ПОЛЮХОВИЧ) Тетяна
Верес (Рівне)
Верес (Рівне)
1
0
0
1
100
КОЧНЄВА Ірина Юріївна
КОЧНЄВА Ірина
Металіст 1925 (Харків)
Металіст 1925 (Харків)
1
0
0
1
101
КУНІНА Надія Володимирівна
КУНІНА Надія
Колос (Ковалівка)
Колос (Ковалівка)
1
0
0
1
102
ХАВАНСЬКА Надія Володимирівна
ХАВАНСЬКА Надія
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
1
0
0
1
103
ШЕВЧУК Юлія Володимирівна
ШЕВЧУК Юлія
Житлобуд-1 (Харків)
Житлобуд-1 (Харків)
1
0
0
1
104
СЕРЕМЧУК Вікторія Романівна
СЕРЕМЧУК Вікторія
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
1
0
0
1
105
АІЛІНКІЙ Наталія Михайлівна
АІЛІНКІЙ Наталія
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
1
0
0
1
106
ЛЕВИЦЬКА Тетяна Геннадіївна
ЛЕВИЦЬКА Тетяна
Дніпро-1 (Дніпро)
Дніпро-1 (Дніпро)
1
0
0
1
107
ГОЛОВАЧ Вікторія Миколаївна
ГОЛОВАЧ Вікторія
Шахтар (Донецьк)
Шахтар (Донецьк)
1
0
0
1
108
ДАВИДЕНКО Аня Олексіївна
ДАВИДЕНКО Аня
Ворскла (Полтава)
Ворскла (Полтава)