Вища ліга 2023/2024. Турнірна таблиця + бомбардири ліги

5635
Жіночий футбол_ Чемпіонат України _ Вища ліга

Турнірна таблиця та список бомбардирів Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років. 

1 етап

#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
11
10
1
0
36
6
30
31
2
11
9
1
1
63
3
60
28
3
11
8
1
2
31
8
23
25
4
11
6
2
3
21
16
5
20
5
11
6
1
4
32
13
19
19
6
11
5
3
3
22
21
1
18
7
11
4
1
6
18
24
-6
13
8
11
3
3
5
12
24
-12
12
9
11
3
2
6
15
38
-23
11
10
11
2
0
9
17
38
-21
6
11
11
1
1
9
13
42
-29
4
12
11
0
2
9
5
52
-47
2

2 етап

#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
21
17
3
1
94
5
89
54
2
21
13
4
4
41
18
23
43
3
21
13
2
6
49
29
20
41
4
21
12
5
4
42
21
21
41
5
21
8
2
11
38
28
10
26
6
21
6
3
12
30
55
-25
21
#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
21
11
3
7
44
32
12
36
2
21
10
4
7
41
33
8
34
3
21
9
4
8
30
52
-22
31
4
21
5
2
14
34
57
-23
17
5
21
2
3
16
21
61
-40
9
6
21
1
3
17
10
83
-73
6

Бомбардири

#
Гравець
Матчі
Голи
1
КРАВЧУК Роксолана
Ворскла (Полтава)
18
17
2
КОЗЛОВА Ніколь 
Ворскла (Полтава)
20
16 (2)
3
БІЛОКУР Оксана
Пантери (Умань)
19
15 (3)
4
ГІРИН Вікторія 
Ладомир (Володимир)
21
15 (1)
5
КАЛІНІНА Яна
Ворскла (Полтава)
21
14
6
АНДРУХІВ Вероніка
Ворскла (Полтава)
19
13
7
ТЯН Віолета 
Кривбас (Кривий Ріг)
20
12
8
ПРОКОПЕНКО Анна
Динамо (Київ)
17
11
9
ВИКАЛЮК Марія
Шахтар (Донецьк)
19
11
10
МАЙБОРОДІНА Ірина
Колос (Ковалівка)
21
11 (1)
11
ЯНЧУК Поліна 
Кривбас (Кривий Ріг)
11
10
12
МАРЦЕНЮК Олена
ЕМС-Поділля (Вінниця)
21
10 (1)
13
МОЛОДЮК Єлизавета 
Шахтар (Донецьк)
18
9
14
ХІМИЧ Таміла 
Житлобуд-1 (Харків) Металіст 1925 (Харків)
16
8 (1)
15
СЕРБУК Ліліана
Колос (Ковалівка)
19
8
16
КРАВЕЦЬ Аріна 
Динамо (Київ)
21
8 (1)
17
ТАРАКАНОВА Валентина 
Дніпро-1 (Дніпро)
21
8
18
АПАНАЩЕНКО Дар'я
Житлобуд-1 (Харків) Металіст 1925 (Харків)
19
7 (1)
19
КУНІНА Людмила
Колос (Ковалівка) Дніпро-1 (Дніпро)
21
7
20
АІЛІНКІЙ Наталія
Дніпро-1 (Дніпро)
21
7
21
ГОЛОВАЧ Вікторія
Шахтар (Донецьк)
8
6
22
КУЗЬМИН Вероніка 
Верес (Рівне)
10
6
23
КАБАНОВА Влада
Динамо (Київ)
18
6
24
ЛЕВИЦЬКА Тетяна
Дніпро-1 (Дніпро)
21
6 (2)
25
КОТИК Яна 
Ворскла (Полтава)
21
6
26
СМЕРЕЧИНСЬКА Ганна 
ЕМС-Поділля (Вінниця)
21
6
27
СТЕЦЬ Юлія
Ладомир (Володимир)
9
5
28
БОРОВСЬКА Діана
ЕМС-Поділля (Вінниця)
19
5
29
ВОРОНІНА Анастасія
Колос (Ковалівка)
20
5
30
КОЖУХАР Вероніка
Житлобуд-1 (Харків) Металіст 1925 (Харків)
20
5
31
ТИХОНОВА Марія
Пантери (Умань)
20
5 (1)
32
СЕМКІВ Даяна 
Кривбас (Кривий Ріг)
21
5 (4)
33
СЕРЕМЧУК Вікторія
Дніпро-1 (Дніпро)
8
4
34
МУСУНГУ Синтія
Кривбас (Кривий Ріг)
8
4
35
КОЧНЄВА Ірина
Металіст 1925 (Харків)
10
4
36
11
4
37
ІВАНОВА Анна 
Кривбас (Кривий Ріг)
18
4
38
КУНІНА Надія
Колос (Ковалівка)
19
4
39
ПЕТРИК Анна
Ворскла (Полтава)
19
4
40
КОРНАЦЬКА Наталія 
Житлобуд-1 (Харків) Металіст 1925 (Харків)
20
4
41
ЧУРІКОВА Наталія 
ЕМС-Поділля (Вінниця)
20
4
42
ОСІПЯН Ольга
Ворскла (Полтава)
21
4
43
СЕМЕНЮК Юлія
Шахтар (Донецьк)
5
3
44
БЄЛЯКОВА Діана
Кривбас (Кривий Ріг)
11
3
45
ЗАПОРОЖЕЦЬ Дар'я
Динамо (Київ)
15
3
46
КОРСУН Катерина
Ворскла (Полтава)
16
3
47
ДАВИДЕНКО Аня
Ворскла (Полтава)
16
3
48
НОВОСЕЛЬСЬКА Ілона
Дніпро-1 (Дніпро)
16
3
49
ЛОГВІНОВА Аліса
Дніпро-1 (Дніпро)
17
3
50
ПАНЦУЛАЯ Натія 
Житлобуд-1 (Харків) Колос (Ковалівка) Металіст 1925 (Харків)
18
3
51
БЕНЕДІК Марія
Маріуполь (Донецька обл)
18
3
52
ОЛЬХОВА Леся 
Кривбас (Кривий Ріг) Металіст 1925 (Харків)
20
3 (1)
53
КОНОВАЛОВА Софія
Ладомир (Володимир)
20
3
54
ПОДОЛЬСЬКА Ірина
Ворскла (Полтава)
21
3 (3)
55
НІКОЛАЄВА Ксенія 
Пантери (Умань)
21
3
56
МИРОНЕНКО Вікторія 
Динамо (Київ)
21
3
57
НЕЗДЮР Владислава
Верес (Рівне)
21
3
58
САНТОС Іваніце
Пантери (Умань)
4
2
59
ШЕВЧУК Юлія
Житлобуд-1 (Харків) Металіст 1925 (Харків)
5
2
60
МАХІРА Алі
Кривбас (Кривий Ріг)
9
2
61
СІЧКАРЕНКО Дарина 
Колос (Ковалівка)
10
2
62
ОСТАПІВ Вікторія
Колос (Ковалівка)
10
2
63
КОЛОДІЙ Дар’я
Кривбас (Кривий Ріг)
10
2
64
НИЗОВА Софія
Верес (Рівне)
11
2
65
СОНКЕНГ Амарієль
Кривбас (Кривий Ріг)
11
2
66
ЧАЙКА Надія 
Динамо (Київ)
12
2
67
БОРИСЮК Дар'я
Колос (Ковалівка) Дніпро-1 (Дніпро)
13
2
68
КИТАЄВА Тетяна
Колос (Ковалівка)
14
2
69
МОХНАЧ Любов
Шахтар (Донецьк)
14
2
70
ЛУЦАН Софія
Шахтар (Донецьк)
14
2
71
ФЕДОРЕНКО Ангеліна
Колос (Ковалівка)
16
2
72
САВКІНА Вікторія
Ладомир (Володимир)
16
2
73
КОТЯШ Ірина
Ворскла (Полтава)
18
2
74
РАДІОНОВА Вікторія
Ворскла (Полтава)
18
2
75
ТАРСУКОВА Аміліна
Маріуполь (Донецька обл)
18
2
76
МИРОНЧУК Ганна 
Динамо (Київ)
19
2
77
ЧЕНДЕЙ Наталія 
Шахтар (Донецьк)
19
2
78
ГЛАДУН Зоряна
Ладомир (Володимир)
19
2
79
НАМАЗОВА Аделіна
Житлобуд-1 (Харків) Динамо (Київ)
20
2
80
БАСАНСЬКА Ольга
Кривбас (Кривий Ріг) Металіст 1925 (Харків)
21
2
81
РИБАЛКІНА Ірина
Пантери (Умань)
21
2
82
ПОЛУХІНА Поліна
Маріуполь (Донецька обл)
21
2
83
РОШКА Кристина 
Пантери (Умань)
21
2
84
БОНДАРЄВА Діляра
ЕМС-Поділля (Вінниця)
21
2
85
ЮЗВА Катерина
Маріуполь (Донецька обл)
21
2
86
21
2
87
КУЦЬ Марія
Ворскла (Полтава)
2
1
88
ОЛІВЕЙРА-ДУ-НАСІМЕНТУ
Пантери (Умань)
4
1
89
САНІНА (КАТАЄВА) Ірина
Колос (Ковалівка)
5
1 (1)
90
БАБЕНКО Таїсія
Ворскла (Полтава)
5
1
91
САВКА Аліна
Ворскла (Полтава)
7
1
92
КАМІЛОТТІ Летиція
Пантери (Умань)
7
1
93
КУЛЬМАГАМБЕТОВА Каміла
Ворскла (Полтава)
8
1
94
КОЗІШКУРТ Софія
Кривбас (Кривий Ріг)
10
1
95
ДЕХТЯР Юлія 
Пантери (Умань)
11
1
96
КРЮЧКОВА Людмила 
Дніпро-1 (Дніпро)
12
1
97
ІЗОТОВА Єва
ЕМС-Поділля (Вінниця)
12
1
98
СОЛОМАХА Софія
Колос (Ковалівка)
13
1
99
ЛАВРЕНЮК Вікторія
Житлобуд-1 (Харків) Металіст 1925 (Харків)
13
1
100
ЧУВИЛКА Карина 
Житлобуд-1 (Харків) Металіст 1925 (Харків)
13
1
101
ЖИГАДЛО Анастасія
Кривбас (Кривий Ріг)
15
1 (1)
102
ХАВАНСЬКА Надія
Житлобуд-1 (Харків) Металіст 1925 (Харків)
16
1
103
ВОЙТ Каріна
Ворскла (Полтава)
16
1
104
ШАЙНЮК Марина 
Ворскла (Полтава)
16
1
105
16
1
106
17
1
107
ЄРЬОМЕНКО Христина 
Житлобуд-1 (Харків) Металіст 1925 (Харків)
17
1
108
НЕМЕЦЬ Анастасія
Колос (Ковалівка) Дніпро-1 (Дніпро)
18
1
109
СИНЬКО Аліна 
Дніпро-1 (Дніпро)
18
1
110
ГОРУЛЬКО Дар'я 
Динамо (Київ)
18
1
111
18
1 (1)
112
ДУБ Божена
Ладомир (Володимир)
18
1
113
ВЕРЕМЕЙЧУК Тетяна
Верес (Рівне)
18
1
114
ЯНЄВА Олександра
Шахтар (Донецьк)
18
1
115
ПЕТРОСЯН Софія 
ЕМС-Поділля (Вінниця)
19
1
116
КУКСА Катерина 
Динамо (Київ)
19
1
117
ІВАНИШИН Мар'яна
Колос (Ковалівка)
19
1 (1)
118
АЛЕКСАНЯН Крістіне
Кривбас (Кривий Ріг) Металіст 1925 (Харків)
20
1
119
БАЛІНА Софія 
Верес (Рівне)
20
1
120
СТАРУХІНА Аліна 
Шахтар (Донецьк)
20
1
121
ВИНОГРАДОВА Дарія
Пантери (Умань)
20
1
122
ШЕВЦОВА Вікторія
Динамо (Київ)
20
1
123
МИРГОРОДСЬКА Анна
Пантери (Умань)
20
1
124
ПАЛАМАРЧУК Юлія
Маріуполь (Донецька обл)
20
1
125
КОГУТ (ЯРУШ) Світлана
Колос (Ковалівка)
21
1