Вища ліга 21/22: призначення арбітрів на матчі 11-12.09

411
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 6-го туру першого етапу Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021/2022.

Анонс матчів

11 Вер 2021 16:00
Кривбас (Кривий Ріг)
3 1
Маріуполь (Маріуполь)
11 Вер 2021 16:00
Кривбас
3
1
Маріуполь
| Стадіон «Гірник» Кривий Ріг | Арбітр: Причина Софія Русланівна
11 Вер 2021 16:30
ЕМС-Поділля (Вінниця)
0 0
Ладомир (Володимир-Волинський)
11 Вер 2021 16:30
ЕМС-Поділля
0
0
Ладомир
| Стадіон ПДЮ (Вінниця) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
12 Вер 2021 11:00
Житлобуд-1 (Харків)
7 0
Колос (Ковалівка)
12 Вер 2021 11:00
Житлобуд-1
7
0
Колос
| Стадіон «Олімпієць» (Люботин) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
12 Вер 2021 14:00
Житлобуд-2 (Харків)
14 0
Атекс (Київ)
12 Вер 2021 14:00
Житлобуд-2
14
0
Атекс
| Стадіон «Нова Баварія» (Харків) | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
12 Вер 2021 15:00
Восход (Стара Маячка)
1 0
Карпати (Львів)
12 Вер 2021 15:00
Восход
1
0
Карпати
| Стадіон «Енергія» (Нова Каховка) | Арбітр: Усова Катерина Іванівна

Призначення арітрів

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Маріуполь» (Маріуполь) –
11.09.2021 – м. Кривий Ріг – стадіон “Гірник” – 16:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра – Настусенко Є.О. (Київська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Кривоносов Р.В. (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу — Стеценко В.П. (Запоріжжя)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Ладомир» (Володимир-Волинський) –
11.09.2021 – м. Вінниця – стадіон “ПДЮ” – 16:30

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Янтуріна А.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Сащенко Я.В. (Вінниця),  спостерігач арбітражу — Валенко А.А. (Львів).

«Житлобуд-1» (Харків) – «Колос» (Ковалівка) –
12.09.2021 – м. Люботин – стадіон “Олімпієць” – 11:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Решетова А.Р. (Кривий Ріг), четвертий арбітр — Лапта О.М. (Харків),  спостерігач арбітражу — Алексахіна Н.Є. (Кропивницький).

«Житлобуд-2» (Харків) – «Атекс» (Київ) –
12.09.2021 – м. Харків – стадіон “Нова Баварія” – 14:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська ол.), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Київська обл.),  Олійник Д.В. (Черкаси), четвертий арбітр — Ващєкін Д.Ю. (Харків),  спостерігач арбітражу — Беккер С.І. (Харків).

«Восход» (Стара Маячка) – «Карпати» (Львів) –
12.09.2021 – м. Нова Каховка – стадіон “Енергія” – 15:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Даніленко О.О. (Одеса), Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), четвертий арбітр — Петрова І.В. (Нова Каховка),  спостерігач арбітражу — Шамека А.В. (Маріуполь).