Вища ліга 21/22: призначення арбітрів на матчі 29-31.10

448
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 11-го туру першого етапу Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021/2022.

Анонс матчів

29 Жов 2021 12:00
Колос (Ковалівка)
1 0
Пантери (Умань)
29 Жов 2021 12:00
Колос
1
0
Пантери
| Стадіон «Центральний» (Калинівка)
30 Жов 2021 11:00
Маріуполь (Маріуполь)
2 3
Карпати (Львів)
30 Жов 2021 11:00
Маріуполь
2
3
Карпати
| Стадіон «Західний» (Маріуполь) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
30 Жов 2021 11:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
0 9
Житлобуд-1 (Харків)
30 Жов 2021 11:00
ЕМС-Поділля
0
9
Житлобуд-1
| Стадіон ПДЮ (Вінниця) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
31 Жов 2021 12:00
Ладомир (Володимир-Волинський)
7 2
Атекс (Київ)
31 Жов 2021 12:00
Ладомир
7
2
Атекс
| Стадіон «Шахтар» (Нововолинськ) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
31 Жов 2021 14:00
Кривбас (Кривий Ріг)
1 2
Житлобуд-2 (Харків)
31 Жов 2021 14:00
Кривбас
1
2
Житлобуд-2
| Стадіон «Гірник» Кривий Ріг | Арбітр: Причина Софія Русланівна

Призначення арітрів

«Колос» (Ковалівка) – «Пантери» (Умань) –
29.10.2021 – м. Калинівка – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра – Сидоренко В.В. (Запоріжжя), Капкан А.В. (Бердичів), четвертий арбітр — Губанова Д.М. (Київ), спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київ)

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Карпати» (Львів) –
30.10.2021 – м. Маріуполь – стадіон “Західний” – 11:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Решетова А.Р. (Кривий Ріг), четвертий арбітр — Лиха К.М. (Маріуполь),  спостерігач арбітражу — Муравйов О.В. (Маріуполь).

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Житлобуд-1» (Харків) –
30.10.2021 – м. Вінниця – стадіон “ПДЮ” – 11:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль) , асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Звержинська М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Сащенко Я.В. (Вінниця) ,  спостерігач арбітражу — Александренко В.В. (Вінниця).

«Ладомир» (Володимир-Волинський) – «Атекс» (Київ) –
31.10.2021 – м. Нововолинськ – стадіон “Шахтар” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Супоніна А.І. (Хмельницький), Руда К.С. (Хмельницький), четвертий арбітр — Осипчук В.В. (Луцьк),  спостерігач арбітражу — Дмитрук Я.В. (Рівне).

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Житлобуд-2» (Харків) –
31.10.2021 – м. Кривий Ріг – стадіон “Гірник” – 14:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Решетова А.Р. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу — Ісаєв Ю.І. (Запоріжжя).