Вища ліга 21/22: трансляції матчів 11 туру Чемпіонату України (29-31.10.10)

585
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 11 туру першого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021/2022 років, які відбудуться 29-31 жовтня 2021 року.

Анонс матчів

29 Жов 2021 12:00
Колос (Ковалівка)
1 0
Пантери (Умань)
29 Жов 2021 12:00
Колос
1
0
Пантери
| Стадіон «Центральний» (Калинівка)
30 Жов 2021 11:00
Маріуполь (Маріуполь)
2 3
Карпати (Львів)
30 Жов 2021 11:00
Маріуполь
2
3
Карпати
| Стадіон «Західний» (Маріуполь) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
30 Жов 2021 11:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
0 9
Житлобуд-1 (Харків)
30 Жов 2021 11:00
ЕМС-Поділля
0
9
Житлобуд-1
| Стадіон ПДЮ (Вінниця) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
31 Жов 2021 12:00
Ладомир (Володимир-Волинський)
7 2
Атекс (Київ)
31 Жов 2021 12:00
Ладомир
7
2
Атекс
| Стадіон «Шахтар» (Нововолинськ) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
31 Жов 2021 14:00
Кривбас (Кривий Ріг)
1 2
Житлобуд-2 (Харків)
31 Жов 2021 14:00
Кривбас
1
2
Житлобуд-2
| Стадіон «Гірник» Кривий Ріг | Арбітр: Причина Софія Русланівна

Призначення арітрів

«Колос» (Ковалівка) – «Пантери» (Умань) –
29.10.2021 – м. Калинівка – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра – Сидоренко В.В. (Запоріжжя), Капкан А.В. (Бердичів), четвертий арбітр — Губанова Д.М. (Київ), спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київ)

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Карпати» (Львів) –
30.10.2021 – м. Маріуполь – стадіон “Західний” – 11:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Решетова А.Р. (Кривий Ріг), четвертий арбітр — Лиха К.М. (Маріуполь),  спостерігач арбітражу — Муравйов О.В. (Маріуполь).

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Житлобуд-1» (Харків) –
30.10.2021 – м. Вінниця – стадіон “ПДЮ” – 11:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль) , асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Звержинська М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Сащенко Я.В. (Вінниця) ,  спостерігач арбітражу — Александренко В.В. (Вінниця).

«Ладомир» (Володимир-Волинський) – «Атекс» (Київ) –
31.10.2021 – м. Нововолинськ – стадіон “Шахтар” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Супоніна А.І. (Хмельницький), Руда К.С. (Хмельницький), четвертий арбітр — Осипчук В.В. (Луцьк),  спостерігач арбітражу — Дмитрук Я.В. (Рівне).

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Житлобуд-2» (Харків) –
31.10.2021 – м. Кривий Ріг – стадіон “Гірник” – 14:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Решетова А.Р. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу — Ісаєв Ю.І. (Запоріжжя).