Вища ліга 21/22: трансляції матчів 9 туру Чемпіонату України (09-10.10)

424
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 9 туру першого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021/2022 років, які відбудуться 09 – 10 жовтня 2021 року.

9 Жов 2021 13:00
Кривбас (Кривий Ріг)
4 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)
9 Жов 2021 13:00
Кривбас
4
0
ЕМС-Поділля
| Стадіон «Гірник» Кривий Ріг | Арбітр: Козорог Крістіна Вікторівна
9 Жов 2021 16:00
Атекс (Київ)
0 2
Пантери (Умань)
9 Жов 2021 16:00
Атекс
0
2
Пантери
| Стадіон «Чемпіон» (Ірпінь) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
10 Жов 2021 11:00
Ладомир (Володимир-Волинський)
0 3
Восход (Стара Маячка)
10 Жов 2021 11:00
Ладомир
0
3
Восход
| Стадіон «Шахтар» (Нововолинськ) | Арбітр: Щепанський Олександр
10 Жов 2021 11:00
Маріуполь (Маріуполь)
0 3
Житлобуд-2 (Харків)
10 Жов 2021 11:00
Маріуполь
0
3
Житлобуд-2
| Стадіон «Західний» (Маріуполь) | Арбітр: Тельбух Людмила В’ячеславівна
10 Жов 2021 12:00
Колос (Ковалівка)
2 0
Карпати (Львів)
10 Жов 2021 12:00
Колос
2
0
Карпати
| Стадіон «Центральний» (Калинівка) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна

Трансляції матчів

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
09.10.2021 – м. Кривий Ріг – стадіон “Гірник” – 13:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра – Сидоренко В.В. (Запоріжжя), Федорченко Ю.С. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Решетова А.Р. (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу — Гордієнко О.В. (Дніпро)

«Атекс» (Київ) – «Пантери» (Умань) –
09.10.2021 – м. Ірпінь – стадіон “Чемпіон” – 16:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.) , асистенти арбітра — Губанова Д.М. (Київ), Піценко І.І. (Київська обл.), четвертий арбітр — Лопавчук Є.В. (Київ),  спостерігач арбітражу — Беженар П.В. (Київ).

«Ладомир» (Володимир-Волинський) – «Восход» (Стара Маячка) –
10.10.2021 – м. Нововолинськ – стадіон “Шахтар” – 11:00

Арбітр — Щепанський О.Ю. (Львів), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Янтуріна А.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Осипчук В.В. (Луцьк),  спостерігач арбітражу — Кравченко В.В. (Львів).

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Житлобуд-2» (Харків) –
10.10.2021 – м. Маріуполь – стадіон “Західний” – 11:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Оплачко В.А. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Лиха К.М. (Маріуполь),  спостерігач арбітражу — Муравйов О.В. (Маріуполь).

«Колос» (Ковалівка) – «Карпати» (Львів) –
10.10.2021 – с. Калинівка – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Матковська М.В. (Хмельницький), Супоніна А.І. (Хмельницький), четвертий арбітр — Черняк В.А. (Київ),  спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава).