Вища ліга 21/22: у Будинку футболу відбулося жеребкування календаря

1449
жіночий футбол, жеребкування, Вища ліга 2021-2022, ЖФК, женский футбол, УАФ, Чемпіонат України

ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2021/2022. ВИЩА ЛІГА. ЖЕРЕБКУВАННЯ

02 липня 2021 року у приміщенні Будинку футболу відбулося жеребкування календаря Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021-2022 років, в якому візьмуть участь 12 клубів.

Згідно жеребу командам присвоєні такі номери:

1. Житлобуд-1, Харків
2. Житлобуд-2, Харків
3. Восход, Стара Маячка (Херсонська область)
4. Карпати, Львів
5. Атекс, Київ
6. Колос, Ковалівка (Київська область)
7. Ладомир, Володимир-Волинський (Волинська область)
8. Маріуполь (Донецька область)
9. Буковинська Надія, Великий Кучурів (Чернівецька область)
10. Кривбас, Кривий Ріг (Дніпропетровська область)
11. ЕМС-Поділля, Вінниця
12. Пантери, Умань (Черкаська область)

Відповідно, у перших двох турах нового сезону зустрічаються:
1 тур – базовий день 31 липня 2021
Житлобуд-1 – Пантери
Житлобуд-2 – ЕМС-Поділля
Восход – Кривбас
Карпати – Буковинська Надія
Атекс – Маріуполь
Колос – Ладомир

2 тур – базовий день 07 серпня 2021
Житлобуд-1 – Житлобуд-2
ЕМС-Поділля – Восход
Кривбас – Карпати
Буковинська Надія – Атекс
Маріуполь – Колос
Пантери – Ладомир

Повний Календар та дати проведення матчів будуть опубліковані після погодження з усіма клубами Вищої ліги.

На першому етапі всі команди грають матчі в одне коло згідно затвердженого календаря. Спортивні показники, здобуті на 1-му етапі, зберігаються.
За підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, формується дві групи по 6 команд, які зіграють ще два ігрових кола (вдома / на виїзді) згідно затвердженого календаря:
Група 1 (місця з 1-го по 6-е – визначають чемпіона та призерів Вищої ліги та команду, яка братиме участь у жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА 2022-2023)
Група 2 (місця з 7-го по 12-е – визначають команди, які залишать Вищу лігу).

За підсумками Чемпіонату України Вищої ліги сезону 2021-2022 років команди, які посядуть 11 та 12 місця переходять до Першої ліги. Команда, яка займе 10 місце зіграє два перехідних матчі з колективом, який посяде 3 місце у Першій лізі.