Вища ліга 22/23: призначення офіційних осіб на матчі 13-15.05

300
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 20-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
14 Тра 2023
- 11:00
Верес (Рівне)
0 5
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
15 Тра 2023
- 13:00
Атекс (Київ)
1 9
Динамо (Київ)
Вища ліга
14 Тра 2023
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
0 1
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
15 Тра 2023
- 13:00
Пантери (Умань)
0 8
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
13 Тра 2023
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 3
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
14 Тра 2023
- 16:30
ЕМС-Поділля (Вінниця)
0 13
Кривбас (Кривий Ріг)

Призначення 

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «Ладомир» (Володимир) – 
13.05.2023 – м. Київ – стадіон НТК ім. В.Баннікова – 12:00

Арбітр — Ухов А.Ю. (Кривий Ріг), асистенти арбітра — Петрова І.В. (Нова Каховка), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Слюсар Є.Ю. (Житомир), спостерігач арбітражу – Скрипак С.В. (Київська обл.)

«Верес» (Рівне) – «Шахтар» (Донецьк) – 
14.05.2023 – м. Костопіль – стадіон “Колос” – 11:00

Арбітр — Файда В.О. (Львів), асистенти арбітра — Чайка І.О. (Львівська обл.), Чіх В.С (Львівська обл.), четвертий арбітр — Фірсов М.О. (Рівне),  спостерігач арбітражу – Ющишин А.Г. (Тернопіль) .

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Колос» (Ковалівка) –
14.05.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ “Дніпро-1” – 12:00

Арбітр — Богатир М.І. (Запоріжжя), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Лапта О.М. (Харків), четвертий арбітр — Дубина Р.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу — Денисюк В.М. (Київська обл.)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
14.05.2023 – м. Вінниця – стадіон «ПДЮ» – 16:30

Арбітр — Маляр В.Ю. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Матковська М.В. (Хмельницький), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця),  спостерігач арбітражу — Трач Б.Б. (Тернопіль)

«Атекс» (Київ) – «Динамо» (Київ) –
15.05.2023 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 13:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Лещенко О.Я. (Запоріжжя), Зобенко М.В. (Дніпро), четвертий арбітр — Грицай В.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу – Карпина І.В. (Київська обл.)

«Пантери» (Умань) – «Ворскла» (Полтава) –
15.05.2023 – м. Умань – стадіон «Центральний» – 13:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Фролова Ю.В. (Черкаська обл.), Олійник Д.В. (Черкаси), четвертий арбітр — Труба С.В. (Черкаси),  спостерігач арбітражу — Циганков О.Д. (Тернопіль)