Вища ліга 22/23: призначення офіційних осіб на матчі 15-18.10

485
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 5-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
15 Жов 2022
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
3 0
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
16 Жов 2022
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
2 1
Верес (Рівне)
Вища ліга
16 Жов 2022
- 12:00
Ворскла (Полтава)
11 0
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
16 Жов 2022
- 13:00
Колос (Ковалівка)
0 1
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
18 Жов 2022
- 12:00
Атекс (Київ)
1 2
Пантери (Умань)

Призначення 

«Шахтар» (Донецьк) – «Маріуполь» (Маріуполь) –
15.10.2022 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал – Арена” – 12:00

Арбітр — Дубиківський С.С. (Київська обл.), асистенти арбітра – Резнік А.Ю. (Київська обл.), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Бородавка О.Ю. (Київ), спостерігач арбітражу — Козачук Ю.П. (Вінниця)

«Ворскла» (Полтава) – «Ладомир» (Володимир) –
16.10.2022 – с. Щасливе – стадіон “Арсегал – Арена” – 12:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Матковська М.В. (Хмельницький), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Дяденко В.Г. (Кропивницький)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Верес» (Рівне) –
16.10.2022 – м. Костопіль – стадіон “Колос” – 12:00

Арбітр — Садковський І.В. (Тернопільська обл.), асистенти арбітра — Настусенко Є.О.
(Київська обл.), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Фірсов М.О. (Рівне),  спостерігач арбітражу — Дмитрук Я.В. (Рівне)

«Колос» (Ковалівка) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
16.10.2022 – с. Ковалівка – стадіон “Колос” – 13:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Олійник А.В. (Кропивницький), четвертий арбітр — Шевель М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Карпина І.В. (Київська обл.)

«Динамо» (Київ) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
17.10.2022 – с. Щасливе – стадіон “Арсегал – Арена” – 14:00

Шевель М.О.(Київська обл.), асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Сидоренко В.В. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Бородавка О.Ю. (Київ) ,  спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київ)

«Атекс» (Київ) – «Пантери» (Умань) –
18.10.2022 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 12:00

Арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ), асистенти арбітра — Грушко С.А. (Київська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Шевель М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Беженар П.В. (Київ)