Вища ліга 22/23: призначення офіційних осіб на матчі 20-21.05

452
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 21-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
20 Тра 2023
- 11:00
Ворскла (Полтава)
4 0
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
20 Тра 2023
- 14:00
Ладомир (Володимир)
3 2
Пантери (Умань)
Вища ліга
20 Тра 2023
- 16:00
Кривбас (Кривий Ріг)
6 0
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
20 Тра 2023
- 16:00
Колос (Ковалівка)
14 0
Атекс (Київ)
Вища ліга
20 Тра 2023
- 17:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
2 2
Верес (Рівне)
Вища ліга
21 Тра 2023
- 16:00
Динамо (Київ)
0 5
Шахтар (Донецьк)

Призначення 

«Ворскла» (Полтава) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
20.05.2023 – м. Полтава – стадіон “Ворскла” ім. О.Бутовського – 11:00

Арбітр — Зайцев А.С. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Матяш О.О. (Полтава),  спостерігач арбітражу – Кириченко Я.В. (Кропивницький)

«Ладомир» (Володимир) – «Пантери» (Умань)
20.05.2023 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 14:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Капкан А.В. (Бердичів), Чіх В.С. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу – Кравченко В.В. (Львів)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Маріуполь» (Донецька обл.)
20.05.2023 – м. Кривий Ріг – стадіон “Гірник” – 16:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Олійник Д.В. (Черкаси), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Гавеля О.М. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу – Гордієнко О.В. (Дніпро)

«Колос» (Ковалівка) – «Атекс» (Київ) –
20.05.2023 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 16:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Галіцин Р.В. (Суми),  спостерігач арбітражу – Беженар П.В. (Чернівці)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Верес» (Рівне) –
20.05.2023 – м. Вінниця – стадіон «ПДЮ» – 17:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Матковська М.В. (Хмельницький), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця),  спостерігач арбітражу — Петров А.О. (Хмельницький)

«Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) –
21.05.2023 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ “Динамо” – 16:00

Арбітр — Воєвода А.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Кузовлєв Д.І. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу — Шамич О.М. (Житомир)