Вища ліга 22/23: призначення офіційних осіб на матчі 22-24.10

392
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 6-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
22 Жов 2022
- 12:00
Пантери (Умань)
0 7
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
22 Жов 2022
- 12:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
0 3
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
22 Жов 2022
- 14:00
Верес (Рівне)
1 5
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
23 Жов 2022
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 3
Динамо (Київ)
Вища ліга
23 Жов 2022
- 12:00
Кривбас (Кривий Ріг)
1 2
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
24 Жов 2022
- 11:00
Дніпро-1 (Дніпро)
14 2
Атекс (Київ)

Призначення 

«Пантери» (Умань) – «Шахтар» (Донецьк) –
22.10.2022 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр — Дубиківський С.С. (Київська обл.), асистенти арбітра – Губанова Д.М. (Київ), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Макаренко Є.О. (Черкаси), спостерігач арбітражу — Боклажко С.І. (Київ)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Колос» (Ковалівка) –
22.10.2022 – м. Вінниця – стадіон “ПДЮ” – 12:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Звержинська М.А. (Чернівці) , четвертий арбітр — Гординський Ю.С. (Вінниця),  спостерігач арбітражу — Александренко В.В. (Вінниця)

«Верес» (Рівне) – «Ладомир» (Володимир) –
22.10.2022 – м. Костопіль – стадіон “Колос” – 14:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Волинська обл.), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Назаров Є.Є. (Харків),  спостерігач арбітражу — Петров А.О. (Хмельницький)

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Динамо» (Київ) –
23.10.2022 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ “Динамо” – 12:00

Арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ), асистенти арбітра — Олійник Д.В. (Черкаси), Фролова Ю.В. (Черкаська обл.), четвертий арбітр — Михайлюк А.В. (Київ),  спостерігач арбітражу — Шамич О.М. (Київ)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Ворскла» (Полтава) –
23.10.2022 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 12:00

Арбітр —  Кузовлєв Д.І. (Запоріжжя), асистенти арбітра — Петрова І.В. (Нова Каховка), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Лисенчук С.Г. (Київ)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Атекс» (Київ) –
24.10.2022 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 11:00

Арбітр — Титов О.І. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Сидоренко В.В. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава)

#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
22
22
0
0
147
4
143
66
2
22
19
0
3
120
10
110
57
3
22
16
1
5
54
12
42
49
4
22
16
0
6
74
27
47
48
5
22
12
0
10
83
49
34
36
6
22
9
2
11
47
49
-2
29
7
22
9
2
11
35
41
-6
29
8
22
6
2
14
33
71
-38
20
9
22
6
1
15
23
78
-55
19
10
22
5
3
14
22
61
-39
18
11
22
5
2
15
20
75
-55
17
12
22
0
1
21
8
189
-181
1