Вища ліга 22/23: призначення офіційних осіб на матчі 26-30.11

187
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 10-го та 5-го турів Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
26 Лис 2022
- 12:00
Пантери (Умань)
0 6
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
26 Лис 2022
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
2 1
Динамо (Київ)
Вища ліга
27 Лис 2022
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
1 5
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
27 Лис 2022
- 13:00
Атекс (Київ)
0 5
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
29 Лис 2022
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
2 8
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
30 Лис 2022
- 13:00
Динамо (Київ)
0 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)

Призначення 

10 тур

«Пантери» (Умань) – «Ладомир» (Володимир) –
26.11.2022 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр —  Федан Д.В. (Олександрія), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Фролова Ю.В. (Черкаська обл.), четвертий арбітр — Труба С.В. (Черкаси),  спостерігач арбітражу — Козачук Ю.П. (Вінниця)

«Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) –
26.11.2022 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал” (штучні поля) – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Петрова І.В. (Нова Каховка), Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), четвертий арбітр — Грицай В.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Боклажко С.І. (Київ)

«Атекс» (Київ) – «Колос» (Ковалівка) –
27.11.2022 – с. Софіївська Борщагівка – стадіон НТБ «Колос» – 12:00

Арбітр —  Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Матковська М.В. (Хмельницький), Коломис І.Е. (Волинська обл.), четвертий арбітр — Гаркуша О.В (Київ),  спостерігач арбітражу — Пиндиківський В.Р. (Тернопіль)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Ворскла» (Полтава) –
27.11.2022 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал” (штучні поля) – 12:00

Арбітр — Богатир М.І. (Запоріжжя), асистенти арбітра — Сидоренко В.В. (Запоріжжя), Лапта О.М. (Харків), четвертий арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ),  спостерігач арбітражу – Єрмакова О.В. (Полтава)

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
29.11.2022 – Київська область – стадіон “Лівий Берег” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Звержинська М.А. (Чернівці) , четвертий арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Котенко Є.Ф. (Суми)

Матч «Верес» (Рівне) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) перенесено на більш пізній термін. 

5 тур

«Динамо» (Київ) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
30.11.2022 – с. Віта-Литовська – стадіон “НТБ Динамо” (манеж) –

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Грушко С.А. (Київська обл.), четвертий арбітр — Бородавка О.Ю. (Київ) ,  спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київ)