Вища ліга 22/23: призначення офіційних осіб на матчі 30.09-02.10

234
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 4-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
30 Вер 2022
- 12:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
0 2
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
1 Жов 2022
- 10:00
Маріуполь (Донецька обл)
3 0
Атекс (Київ)
Вища ліга
1 Жов 2022
- 12:00
Пантери (Умань)
0 2
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
2 Жов 2022
- 12:00
Кривбас (Кривий Ріг)
6 0
Динамо (Київ)
Вища ліга
2 Жов 2022
- 12:00
Ладомир (Володимир)
1 3
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
2 Жов 2022
- 14:00
Верес (Рівне)
0 5
Ворскла (Полтава)

Призначення 

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Шахтар» (Донецьк) –
30.09.2022 – м. Вінниця – стадіон “ПДЮ” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра – Губанова Д.М. (Київ), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця), спостерігач арбітражу — Козачук Ю.П. (Вінниця)

«Пантери» (Умань) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
01.10.2022 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Олійник Д.В. (Черкаси), четвертий арбітр — Цибулько Є.А. (Черкаська обл.),  спостерігач арбітражу — Дяденко В.Г. (Кропивницький)

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Атекс» (Маріуполь) –
01.10.2022 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 10:00

Арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.), асистенти арбітра — Маринець М.І. (Житомир), Руда К.С. (Хмельницький), четвертий арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Карпина І.В. (Київська обл.)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Динамо» (Київ) –
02.10.2022 – с. Щасливе – стадіон “Княжа Арена” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Гаркуша О.В. (Київ),  спостерігач арбітражу — Беженар П.В. (Київ)

«Ладомир» (Володимир) – «Колос» (Ковалівка) –
02.10.2022 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 12:00

Арбітр — Леськів Я.А. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу — Лисакевич В.В. (Харків)

«Верес» (Рівне) – «Ворскла» (Полтава) –
02.10.2022 – м. Костопіль – стадіон “Колос” – 14:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Звержинська М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Назаров Є.Є. (Харків),  спостерігач арбітражу — Пиндиківський В.Р. (Тернопіль)

#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
22
22
0
0
147
4
143
66
2
22
19
0
3
120
10
110
57
3
22
16
1
5
54
12
42
49
4
22
16
0
6
74
27
47
48
5
22
12
0
10
83
49
34
36
6
22
9
2
11
47
49
-2
29
7
22
9
2
11
35
41
-6
29
8
22
6
2
14
33
71
-38
20
9
22
6
1
15
23
78
-55
19
10
22
5
3
14
22
61
-39
18
11
22
5
2
15
20
75
-55
17
12
22
0
1
21
8
189
-181
1