Вища ліга 22/23: трансляції матчів 1 та 7 турів Чемпіонату України (26-30.10)

1064
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 1 та 7 турів Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, які відбудуться з 26 по 30 жовтня 2022 року.

Анонс матчів

Вища ліга
26 Жов 2022
- 12:00
Пантери (Умань)
0 3
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
26 Жов 2022
- 12:00
Колос (Ковалівка)
5 1
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
28 Жов 2022
- 12:00
Атекс (Київ)
0 6
Верес (Рівне)
Вища ліга
29 Жов 2022
- 12:00
Ворскла (Полтава)
7 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
30 Жов 2022
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
1 2
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
30 Жов 2022
- 12:00
Динамо (Київ)
1 1
Пантери (Умань)
Вища ліга
30 Жов 2022
- 12:00
Ладомир (Володимир)
0 4
Кривбас (Кривий Ріг)

Призначення та трансляції матчів 

1 тур
«Пантери» (Умань) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
26.10.2022 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр — Горбенко Є.В. (Київська обл.), асистенти арбітра – Олійник Д.В. (Черкаси), Фролова Ю.В. (Черкаська обл.), четвертий арбітр — Труба С.В. (Черкаси), спостерігач арбітражу — Дяденко В.Г. (Кропивницький)

7 тур
«Колос» (Ковалівка) – «Маріуполь» (Маріуполь) –
26.10.2022 – с. Гребінки – стадіон “Авангард” – 12:00

Арбітр — Бородавка О.Ю. (Київ), асистенти арбітра — Губанова Д.М. (Київ), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Шевель М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Родіоненко М.В. (Київська обл.)

«Атекс» (Київ) – «Верес» (Рівне) –
28.10.2022 – Київська область – стадіон “Лівий Берег” – 12:00

Арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Олександрія), Олійник А.В. (Кропивницький), четвертий арбітр — Назаров Є.Є. (Харків),  спостерігач арбітражу — Петров А.О. (Хмельницький)

«Ворскла» (Полтава) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
29.10.2022 – с. Щасливе – стадіон “Княжа-Арена” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Звержинська М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Шевель М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Беженар П.В. (Київ)

«Шахтар» (Донецьк) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
30.10.2022 – с. Щасливе – стадіон “Княжа-Арена” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.) , асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), четвертий арбітр — Грицай В.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Котенко Є.Ф. (Суми)

«Динамо» (Київ) – «Пантери» (Умань) –
30.10.2022 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ “Динамо” – 12:00

Арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.), асистенти арбітра — Сидоренко В.В. (Запоріжжя), Петрова І.В. (Нова Каховка), четвертий арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київ)

«Ладомир» (Володимир) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
30.10.2022 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 12:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Янтуріна А.О. (Львівська обл.), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу — Валенко А.А. (Львів)