Вища ліга 22/23: трансляції матчів 10 туру Чемпіонату України (26-30.11)

998
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 10 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, які відбудуться з 26 по 30 листопада 2022 року.

Анонс матчів

Вища ліга
26 Лис 2022
- 12:00
Пантери (Умань)
0 6
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
26 Лис 2022
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
2 1
Динамо (Київ)
Вища ліга
27 Лис 2022
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
1 5
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
27 Лис 2022
- 13:00
Атекс (Київ)
0 5
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
29 Лис 2022
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
2 8
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
30 Лис 2022
- 13:00
Динамо (Київ)
0 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)

Призначення та траснляції матчів

10 тур

«Пантери» (Умань) – «Ладомир» (Володимир) –
26.11.2022 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр —  Федан Д.В. (Олександрія), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Фролова Ю.В. (Черкаська обл.), четвертий арбітр — Труба С.В. (Черкаси),  спостерігач арбітражу — Козачук Ю.П. (Вінниця)

«Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) –
26.11.2022 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал” (штучні поля) – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Петрова І.В. (Нова Каховка), Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), четвертий арбітр — Грицай В.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Боклажко С.І. (Київ)

«Атекс» (Київ) – «Колос» (Ковалівка) –
27.11.2022 – с. Софіївська Борщагівка – стадіон НТБ «Колос» – 13:00

Арбітр —  Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Матковська М.В. (Хмельницький), Коломис І.Е. (Волинська обл.), четвертий арбітр — Гаркуша О.В (Київ),  спостерігач арбітражу — Пиндиківський В.Р. (Тернопіль)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Ворскла» (Полтава) –
27.11.2022 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал” (штучні поля) – 12:00

Арбітр — Богатир М.І. (Запоріжжя), асистенти арбітра — Сидоренко В.В. (Запоріжжя), Лапта О.М. (Харків), четвертий арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ),  спостерігач арбітражу – Єрмакова О.В. (Полтава)

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
29.11.2022 – Київська область – стадіон “Лівий Берег” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Звержинська М.А. (Чернівці) , четвертий арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Котенко Є.Ф. (Суми)

5 тур

«Динамо» (Київ) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
30.11.2022 – с. Віта-Литовська – стадіон “НТБ Динамо” (манеж) –

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Грушко С.А. (Київська обл.), четвертий арбітр — Бородавка О.Ю. (Київ) ,  спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київ)