Вища ліга 22/23: трансляції матчів 16 туру Чемпіонату України (14-18.04)

888
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 16 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, які відбудуться з 14 по 18 квітня 2023 року.

Анонс матчів

Вища ліга
14 Кві 2023
- 12:00
Верес (Рівне)
1 1
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
15 Кві 2023
- 12:00
Пантери (Умань)
5 1
Атекс (Київ)
Вища ліга
15 Кві 2023
- 12:00
Ладомир (Володимир)
1 5
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
15 Кві 2023
- 13:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
0 3
Динамо (Київ)
Вища ліга
15 Кві 2023
- 16:00
Кривбас (Кривий Ріг)
0 1
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
18 Кві 2023
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 6
Шахтар (Донецьк)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ та ПРИЗНАЧЕННЯ

«Верес» (Рівне) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
14.04.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ “Дніпро-1” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Капкан А.В. (Бердичів), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Дубина Р.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу — Боклажко С.І. (Київ)

«Пантери» (Умань) – «Атекс» (Київ) –
15.04.2023 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр —  Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Олійник Д.В. (Черкаси), Фролова Ю.В. (Черкаська обл.), четвертий арбітр — Труба С.В. (Черкаси),  спостерігач арбітражу — Кириченко Я.В. (Кропивницький)

«Ладомир» (Володимир) – «Ворскла» (Полтава) –
15.04.2023 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 12:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу – Кравченко В.В. (Львів)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Динамо» (Київ) –
15.04.2023 – м. Вінниця – стадіон “ПДЮ” – 13:00

Арбітр —  Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Волинська обл.), Рачинська І.Р. (Чернівці), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця),  спостерігач арбітражу — Козачук Ю.П. (Вінниця)

«Кривбас» (Кривий Ріг) –  «Колос» (Ковалівка) – 
15.04.2023 – м. Кривий Ріг – стадіон “Гірник” – 16:00

Арбітр — Зайцев А.С. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Ухов А.Ю. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу – Родіоненко М.В. (Київська обл.)

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «Шахтар» (Донецьк)
18.04.2023 – м. Київ – стадіон НТК ім. В.Баннікова – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), четвертий арбітр — Макаренко Є.О. (Черкаси), спостерігач арбітражу — Беженар П.В. (Чернівці)