Вища ліга 22/23: трансляції матчів 17 туру Чемпіонату України (22-23.04)

753
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 17 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, які відбудуться з 22 по 23 квітня 2023 року.

Анонс матчів

Вища ліга
22 Кві 2023
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
8 1
Пантери (Умань)
Вища ліга
22 Кві 2023
- 16:00
Атекс (Київ)
0 6
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
23 Кві 2023
- 12:00
Динамо (Київ)
3 1
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
23 Кві 2023
- 12:00
Ворскла (Полтава)
3 0
Кривбас (Кривий Ріг)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ та ПРИЗНАЧЕННЯ

«Шахтар» (Донецьк) – «Пантери» (Умань) – 
22.04.2023 – c. Щасливе – стадіон УТБ “Арсенал”, штучні поля – 12:00

Арбітр — Макаренко Є.О. (Черкаси), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Осауленко Д.В. (Полтава),  спостерігач арбітражу — Дяденко В.Г. (Кропивницький)

«Атекс» (Київ) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
22.04.2023 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 16:00

Арбітр —  Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Матковська М.В. (Хмельницький), Рачинська І.Р. (Чернівці), четвертий арбітр — Горбенко Є.В. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Дмитрук Я.В. (Рівне)

«Динамо» (Київ) – «Маріуполь» (Донецька обл.) – 
23.04.2023 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ “Динамо” – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Настусенко Є.О. (Київська обл.), Зобенко М.В. (Дніпро), четвертий арбітр — Гаркуша О.В. (Житомир),  спостерігач арбітражу – Денисюк В.М. (Київська обл.)

«Ворскла» (Полтава) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
23.04.2023 – м. Полтава – стадіон “Молодіжний / НТБ Ворскла” – 12:00

Арбітр —  Романюк А.М. (Івано-Франківськ), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Матяш О.О. (Полтава),  спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київська обл.)


Матч «Ладомир» (Володимир) – «Верес» (Рівне)  – 03 травня

Матч «Колос» (Ковалівка) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) – 10 травня