Вища ліга 22/23: трансляції матчів 18 туру Чемпіонату України (29.04-03.05)

616
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 18 туру, а також перенесених матчів Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, які відбудуться з 29 квітня по 03 травня 2023 року.

Анонс матчів

Вища ліга
29 Кві 2023
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
0 2
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
29 Кві 2023
- 13:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 1
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
29 Кві 2023
- 14:00
Верес (Рівне)
10 1
Атекс (Київ)
Вища ліга
30 Кві 2023
- 14:00
Кривбас (Кривий Ріг)
2 1
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
1 Тра 2023
- 12:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
0 4
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
3 Тра 2023
- 11:30
Ладомир (Володимир)
8 0
Верес (Рівне)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ та ПРИЗНАЧЕННЯ

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Шахтар» (Донецьк) – 
29.04.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ “Дніпро-1” – 12:00

Арбітр — Федан Д.В. (Олександрія), асистенти арбітра — Лещенко О.Я. (Запоріжжя),  Лапта О.М. (Харків), четвертий арбітр — Дубина Р.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу — Головков О.В. (Северодонецьк)

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «Колос» (Ковалівка) –
29.04.2023 – с. Ковалівка – стадіон «Колос» – 13:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Петрова І.В. (Нова Каховка), четвертий арбітр — Грицай В.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Боклажко С.І. (Полтава)

«Верес» (Рівне) – «Атекс» (Київ) – 
29.04.2023 – смт. Млинів – стадіон “Колос” – 14:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Коломис І.Е. (Волинська обл.), четвертий арбітр — Фірсов М.О (Рівне),  спостерігач арбітражу — Кравченко В.В. (Львів)

«Пантери» (Умань) – «Динамо» (Київ) – ПЕРЕНЕСЕНО

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Ладомир» (Володимир) –
30.04.2023 – м. Кривий Ріг – стадіон “Спарта” – 14:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Капкан А.В. (Бердичів), Фролова Ю.В. (Черкаська обл.), четвертий арбітр — Поліщук М.П. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу – Чернишов В.Б. (Кременчук)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Ворскла» (Полтава) –
01.05.2023 – м. Вінниця – стадіон “ПДЮ” – 12:00

Арбітр —  Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця),  спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київська обл.)


Матч 8-го туру

«Пантери» (Умань) – «Колос» (Ковалівка) – ПЕРЕНЕСЕНО


Матч 17-го туру

«Ладомир» (Володимир) – «Верес» (Рівне) –
03.05.2023 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 11:30

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу – Кравченко В.В. (Львів)