Вища ліга 22/23: трансляції матчів 2 туру Чемпіонату України (17-18.09)

1388
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 2 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, які відбудуться 17-18 вересня 2022 року.

Анонс матчів

Вища ліга
17 Вер 2022
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
5 2
Пантери (Умань)
Вища ліга
17 Вер 2022
- 12:00
Ворскла (Полтава)
5 1
Динамо (Київ)
Вища ліга
17 Вер 2022
- 13:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
1 2
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
17 Вер 2022
- 13:00
Кривбас (Кривий Ріг)
8 0
Атекс (Київ)
Вища ліга
18 Вер 2022
- 12:00
Ладомир (Володимир)
2 3
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
18 Вер 2022
- 14:00
Верес (Рівне)
0 5
Колос (Ковалівка)

Призначення арбітрів

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Пантери» (Умань) –
17.09.2022 – м. Київ – стадіон “НТК ім. Баннікова” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра – Губанова Д.М. (Київ), Фролова Ю.В. (Черкаська обл.), четвертий арбітр — Бородавка О.Ю (Київ), спостерігач арбітражу — Родіоненко М.В. (Київська обл.)

«Ворскла» (Полтава) – «Динамо» (Київ) –
17.09.2022 – м. Ужгород – стадіон “Авангард” – 12:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Чайка І.О. (Львівська обл.), Вдовіна О.В. (Львів), четвертий арбітр — Дьордь Н.В. (Ужгород),  спостерігач арбітражу — Овчар М.М. (Калуш)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Атекс» (Київ) –
17.09.2022 – с. Щасливе – стадіон “Княжа Арена” – 13:00

Арбітр — Горбенко Є.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Настусенко Є.О. (Київська
обл.), Піценко І.І. (Київська обл.), четвертий арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Беженар П.В. (Київ)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
17.09.2022 – м. Вінниця – стадіон “ПДЮ” – 13:00

Арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.), асистенти арбітра — Маринець М.І. (Житомир), Капкан А.В. (Бердичів), четвертий арбітр — Шевель М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Александренко В.В. (Вінниця), делегат УАФ – Діденко Р.В. (Київська обл.).

«Ладомир» (Володимир) – «Шахтар» (Донецьк) –
18.09.2022 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Чіх В.С. (Львівська обл.), Янішевська І.Ф. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу — Кравченко В.В. (Львів), делегат УАФ – Кучер О.М. (м. Рівне).

«Верес» (Рівне) – «Колос» (Ковалівка) –
18.09.2022 – м. Костопіль – стадіон “Колос” – 14:00

Арбітр — Файда В.О. (Львів), асистенти арбітра — Матковська М.В. (Хмельницький), Коломис І.Е. (Волинська обл.), четвертий арбітр — Назаров Є.Є. (Харків) ,  спостерігач арбітражу — Дмитрук Я.В. (Рівне), делегат УАФ – Радушинський В.М. (м. Житомир).