Вища ліга 22/23: трансляції матчів 21 туру Чемпіонату України (20-21.05)

736
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 21 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, які відбудуться 20 та 21 травня 2023 року.

Анонс матчів

Вища ліга
20 Тра 2023
- 11:00
Ворскла (Полтава)
4 0
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
20 Тра 2023
- 14:00
Ладомир (Володимир)
3 2
Пантери (Умань)
Вища ліга
20 Тра 2023
- 16:00
Кривбас (Кривий Ріг)
6 0
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
20 Тра 2023
- 16:00
Колос (Ковалівка)
14 0
Атекс (Київ)
Вища ліга
20 Тра 2023
- 17:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
2 2
Верес (Рівне)
Вища ліга
21 Тра 2023
- 16:00
Динамо (Київ)
0 5
Шахтар (Донецьк)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ та ПРИЗНАЧЕННЯ

«Ворскла» (Полтава) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
20.05.2023 – м. Полтава – стадіон “Ворскла” ім. О.Бутовського – 11:00

Арбітр — Зайцев А.С. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Матяш О.О. (Полтава),  спостерігач арбітражу – Кириченко Я.В. (Кропивницький)

«Ладомир» (Володимир) – «Пантери» (Умань)
20.05.2023 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 14:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Капкан А.В. (Бердичів), Чіх В.С. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу – Кравченко В.В. (Львів)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Маріуполь» (Донецька обл.)
20.05.2023 – м. Кривий Ріг – стадіон “Гірник” – 16:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Олійник Д.В. (Черкаси), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Гавеля О.М. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу – Гордієнко О.В. (Дніпро)

«Колос» (Ковалівка) – «Атекс» (Київ) –
20.05.2023 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 16:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Галіцин Р.В. (Суми),  спостерігач арбітражу – Беженар П.В. (Чернівці)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Верес» (Рівне) –
20.05.2023 – м. Вінниця – стадіон «ПДЮ» – 17:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Матковська М.В. (Хмельницький), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця),  спостерігач арбітражу — Петров А.О. (Хмельницький)

«Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) –
21.05.2023 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ “Динамо” – 16:00

Арбітр — Воєвода А.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Кузовлєв Д.І. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу — Шамич О.М. (Житомир)