Вища ліга 22/23: трансляції матчів 3 туру Чемпіонату України (24-25.09)

898
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 3 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 років, які відбудуться 24-25 вересня 2022 року.

Анонс матчів

Вища ліга
24 Вер 2022
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
1 3
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
24 Вер 2022
- 12:00
Пантери (Умань)
0 4
Верес (Рівне)
Вища ліга
24 Вер 2022
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
0 5
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
24 Вер 2022
- 12:30
Атекс (Київ)
0 2
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
25 Вер 2022
- 16:00
Динамо (Київ)
1 0
Ладомир (Володимир)

Призначення 

«Пантери» (Умань) – «Верес» (Рівне) –
24.09.2022 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.), асистенти арбітра – Піценко І.І. (Олександрія), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Труба С.В. (Черкаси), спостерігач арбітражу — Кириченко Я.В. (Кропивницький), делегат УАФ – Діденко Р.В. (Київська обл.)

«Шахтар» (Донецьк) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
24.09.2022 – с. Щасливе – стадіон “Княжа Арена” – 12:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Чайка І.О. (Львівська обл.), Рачинська І.Р. (Чернівці), четвертий арбітр — Усова К.І. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Лисенчук С.Г. (Київ)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Маріуполь» (Маріуполь) –
24.09.2022 – м. Дніпро – стадіон НТБ “Дніпро-1” – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Олійник А.В (Кропивницький), Олійник Д.В. (Черкаси), четвертий арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу — Гордієнко О.В. (Дніпро), делегат УАФ – Косевич О.О. (Донецька обл.)

«Атекс» (Київ) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
24.09.2022 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 12:30

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Гулювата К.Ю. (Хмельницький), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Бородавка О.Ю. (Київ),  спостерігач арбітражу — Шамич О.М. (Київ)

«Динамо» (Київ) – «Ладомир» (Володимир) –
25.09.2022 – м. Київ (Конча-Заспа) – стадіон НТБ “Динамо” – 16:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), четвертий арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ),  спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київ)

«Колос» (Ковалівка) – «Ворскла» (Полтава) – перенесено у зв’язку з участю команди “Ворскла” у Лізі Чемпіонів