Вища ліга 22/23. «Верес» – «Атекс»: набільша перемога рівнянок у сезоні

208
Вища ліга 22-23. «Верес» - «Атекс» набільша перемога рівнянок у сезоні

У домашньому матчі вісімнадцятого туру Вищої ліги чемпіонату України жіноча команда народного клубу Верес здобула п’яту загалом і найбільшу у сезоні перемогу! 

У матчі проти аутсайдера чемпіонату рівнянкам вдавалося буквально все. Нарешті першими м’ячами у новому календарному році відзначилася Тетяна Тріль – причому забила одразу п’ять!

Свого капітана підтримали Вікторія Лавренюк, Наталія Корнацька і Владислава Нездюр.

Ще до перерви рахунок став непристойним. А у підсумку червоно-чорні довели його до двозначного, здобувши рекордну перемогу у сезоні!

Офіційний сайт НК “ВЕРЕС”

ПОВНИЙ МАТЧ

Вища ліга
29 Кві 2023
- 14:00
Верес (Рівне)
10 1
Атекс (Київ)


Головна тренерка жіночої команди народного клубу Верес Олена Руда поділилася емоціями від надрезультативної перемоги над Атексом.

– Кожна перемога – це як ліки для спортсмена. Давно очікували такого результату. Ми багато створювали, але з реалізацією були проблеми. Сьогодні суперник дозволяв трохи більше, тому вдавалося награвати комбінації і отримувати задоволення.

Щодо пропущеного голу – залетів шалений удар. Можливо, голкіпер дещо дезорієнтований був. Розбиратимемо цей епізод.

Єдине, що трохи зіпсувало враження – ушкодження Діани Мущенської. Покладаємо на неї великі надії. Її поки оглянув командний лікар. Попередньо, на щастя, все добре. Їй зроблять рентген, щоб підтвердити стан здоров’я. Сама вона почувається добре.

Сьогодні команда виглядала голодною до гри. Нас це радує.

Попереду – важкий графік. Ігри з Ладомиром і Кривбасом. Зараз будемо відновлюватися. Розуміємо, що попереду великий об’єм роботи, кінцівка сезону. Хочемо вийти на пік форми.