Вища ліга 23/24. 2 етап. 1 тур: призначення офіційних осіб на матчі 20-23.03

507
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 1-го туру другого етапу Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
20 Бер 2024
- 12:00
Ворскла (Полтава)
3 0
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
20 Бер 2024
- 12:00
Колос (Ковалівка)
0 1
Металіст 1925 (Харків)
Вища ліга
21 Бер 2024
- 14:00
Дніпро-1 (Дніпро)
2 1
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
23 Бер 2024
- 12:00
Кривбас (Кривий Ріг)
4 3
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
23 Бер 2024
- 12:00
Динамо (Київ)
3 2
Пантери (Умань)
Вища ліга
23 Бер 2024
- 14:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
2 1
Верес (Рівне)

 Призначення 

«Ворскла» (Полтава) – «Шахтар» (Донецьк) –
20.03.2024 – м. Полтава – стадіон “Ворскла” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Стрілецька М.С. (Суми), Грушко С.А. (Київська обл.), четвертий арбітр — Черницький Б.Г. (Полтава), спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава), делегат УАФ – Молгамов А.Л. (Суми)

«Колос» (Ковалівка) – «Житлобуд-1» (Харків) –
20.03.2024 – м. Київ – стадіон НТБ Колос – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Матковська М.В.(Хмельницький), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Лещенко О.Я (Запоріжжя),  спостерігач арбітражу – Шамич О.М. (Житомир), делегат УАФ – Сушко Г.М. (Луганська обл.)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
21.03.2024 – м. Дніпро – стадіон НТБ Дніпро-1 – 14:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Піценко І.І. (Київська обл.), четвертий арбітр — Васильченко В.В. (Донецька обл.),  спостерігач арбітражу – Родіоненко М.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Дерев’янко Я.С. (м. Дніпро)

«Динамо» (Київ) – «Пантери» (Умань) –
23.03.2024 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ Динамо (манеж) – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Луцьк), Капкан А.В.
(Житомирська обл.), четвертий арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу – Дзюба С.М. (Хмельницький), делегат УАФ – Діденко Р.В. (Київська обл.)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) –  «Верес» (Рівне) –
23.03.2024 – м. Вінниця – стадіон НТБ “Нива” – 14:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Вдовіна О.В. (Львів), четвертий арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), спостерігач арбітражу — Циганков О.Д. (Тернопіль), делегат УАФ – Павленко І.М. (м. Вінниця)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Ладомир» (Володимир) –
23.03.2024  – м. Кривий Ріг – стадіон “Спарта” – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаїв), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Поліщук М.П. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу – Зайцев М.М. (Нікополь), делегат УАФ – Безсмертний В.А (м. Кропивницький)