Вища ліга 23/24. 2 етап. 10 тур: анонс та трансляції матчів (25.05)

786
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги призначення офіційних осіб та розклад трансляцій матчів заключного 10 туру другого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років.

Анонс матчів

Вища ліга
25 Тра 2024
- 12:00
Кривбас (Кривий Ріг)
2 0
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
25 Тра 2024
- 12:00
Ворскла (Полтава)
1 0
Металіст 1925 (Харків)
Вища ліга
25 Тра 2024
- 12:00
Ладомир (Володимир)
0 1
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
25 Тра 2024
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
6 0
Пантери (Умань)
Вища ліга
25 Тра 2024
- 12:00
Динамо (Київ)
1 0
Верес (Рівне)
Вища ліга
25 Тра 2024
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 4
ЕМС-Поділля (Вінниця)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ 

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Шахтар» (Донецьк) –
25.05.2024  – м. Кривий Ріг – стадіон “Спарта” – 12:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Петрова І.В. (Нова Каховка), четвертий арбітр — Іванов І.О. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу – Возняк С.І. (Миколаїв), делегат УАФ – Калита М.Г.(Миколаїв)

«Ворскла» (Полтава) – «Металіст 1925» (Харків) –
25.05.2024 – м. Полтава – стадіон “Ворскла” – 12:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Київська обл.), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Черницький Б.Г. (Полтава),  спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава), делегат УАФ – Молгамов А.Л. (Суми)

«Ладомир» (Володимир) – «Колос» (Ковалівка) –
25.05.2024 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.), спостерігач арбітражу – Дмитрук Я.В. (Рівне), делегат УАФ – Супрунюк А.Л. (Луцьк)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Пантери» (Умань) –
25.05.2024 – м. Дніпро – стадіон НТБ Дніпро-1 – 12:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Уманець В.Є. (Миколаїв), четвертий арбітр — Очкуренко А.О. (Нікополь),  спостерігач арбітражу – Зайцев М.М. (Нікополь), делегат УАФ – Дерев’янко Я.С. (м. Дніпро)

«Динамо» (Київ) – «Верес» (Рівне) –
25.05.2024 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ Динамо – 12:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Батюк А.В. (Чернігів), Коломис І.Е. (Луцьк), четвертий арбітр — Фурманенко К.В. (Харків), спостерігач арбітражу – Ярменчук І.А. (УАФ), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
25.05.2024 – м. Київ – стадіон Темп – 12:00

Арбітр — Лещенко О.Я. (Запоріжжя), асистенти арбітра — Матвійчук М.А. (Київська обл.), Сітайло О.О. (Житомирська обл.), четвертий арбітр — Ольховський О.А. (Луганськ), спостерігач арбітражу – Дзюба С.М. (Хмельницький), делегат УАФ – Нестрига Ю.Г. (Київ)