Вища ліга 23/24. 2 етап. 3 тур: призначення офіційних осіб на матчі 13-15.04

402
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 3-го туру другого етапу Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
13 Кві 2024
- 12:00
Колос (Ковалівка)
2 1
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
13 Кві 2024
- 12:00
Динамо (Київ)
8 0
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
13 Кві 2024
- 12:00
Верес (Рівне)
0 0
Пантери (Умань)
Вища ліга
14 Кві 2024
- 12:00
Металіст 1925 (Харків)
3 0
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
14 Кві 2024
- 14:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
2 1
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
15 Кві 2024
- 11:00
Ворскла (Полтава)
6 0
Ладомир (Володимир)

 Призначення 

«Колос» (Ковалівка) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
13.04.2024 – c. Ковалівка – стадіон Колос – 12:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Підпалий Р.І. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу – Якименко О.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Спічек О.В. (Київ)

«Динамо» (Київ) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
13.04.2024 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ Динамо (манеж) – 12:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаїв), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Ващенко В.П. (Житомир),  спостерігач арбітражу – Денисюк В.М. (Київська обл.), делегат УАФ – Свистун А.В. (Чернігів)

«Верес» (Рівне) – «Пантери» (Умань) –
13.04.2024 – м. Рівне – стадіон НТБ “Верес” – 12:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Коломис І.Е. (Луцьк), четвертий арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), спостерігач арбітражу – Трач Б.Б. (Тернопіль), делегат УАФ – Гевко В.Я. (Львів)

«Металіст 1925» (Харків) – «Шахтар» (Донецьк) –
14.04.2024 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Піценко І.І. (Київська обл.), четвертий арбітр — Фурманенко К.В. (Харків), спостерігач арбітражу — Котенко Є.Ф. (Суми), делегат УАФ – Косевич О.О. (Донецька обл.)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
14.04.2024 – м. Вінниця – стадіон НТБ “Нива” – 14:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Луцьк), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), спостерігач арбітраж — Петров А.О. (Хмельницький), делегат УАФ – Кузнецов М.С. (Хмельницький)

«Ворскла» (Полтава) – «Ладомир» (Володимир) –
15.04.2024 – м. Полтава – стадіон “Ворскла” – 11:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Зобенко М.В. (Дніпро), четвертий арбітр — Черницький Б.Г. (Полтава), спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава), делегат УАФ – Дігтяр О.І. (Полтава)