Вища ліга 23/24. 2 етап. 4 тур: анонс та трансляції матчів (18-19.04)

744
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 4 туру другого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років.

Анонс матчів

Вища ліга
18 Кві 2024
- 12:00
Кривбас (Кривий Ріг)
2 2
Металіст 1925 (Харків)
Вища ліга
18 Кві 2024
- 12:00
Ворскла (Полтава)
6 0
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
18 Кві 2024
- 12:00
Ладомир (Володимир)
0 2
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
18 Кві 2024
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
5 0
Верес (Рівне)
Вища ліга
18 Кві 2024
- 14:00
Динамо (Київ)
5 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
19 Кві 2024
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 4
Пантери (Умань)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ 

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Металіст 1925» (Харків) –
18.04.2024  – м. Кривий Ріг – стадіон “Спарта” – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаїв), Олійник А.В. (Кропивницький), четвертий арбітр — Поліщук М.П. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу – Возняк С.І. (Миколаїв), делегат УАФ – Дерев’янко Я.С. (Дніпро)

«Ворскла» (Полтава) – «Колос» (Ковалівка) –
18.04.2024 – м. Полтава – стадіон “Ворскла” – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Київська обл.), Стрілецька М.С. (Суми), четвертий арбітр — Черницький Б.Г. (Полтава), спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава), делегат УАФ – Молгамов А.Л. (Суми)

«Ладомир» (Володимир) – «Шахтар» (Донецьк) –
18.04.2024 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 12:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Вдовіна О.В. (Львів), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу – Циганков О.Д. (Тернопіль), делегат УАФ – Гевко В.Я. (Львів)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Верес» (Рівне) –
18.04.2024 – м. Дніпро – стадіон НТБ Дніпро-1 – 12:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Дубина Р.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу – Зайцев М.М. (Нікополь), делегат УАФ – Базай О.В. (Запоріжжя)

«Динамо» (Київ) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
18.04.2024 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ Динамо (манеж) – 14:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Луцьк), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Лещенко О.Я. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу – Шамич О.М. (Житомир), делегат УАФ – Бухаленков С.О. (Київ)

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «Пантери» (Умань) –
19.04.2024 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Ястремський Р.В. (Черкаська обл.), спостерігач арбітражу — Бич Г.В. (Полтава), делегат УАФ – Кочергін О.М. (Черкаси)