Вища ліга 23/24. 2 етап. 6 тур: анонс та трансляції матчів (28-29.04)

901
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 6 туру другого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років.

Анонс матчів

Вища ліга
28 Кві 2024
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 3
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
28 Кві 2024
- 13:00
Верес (Рівне)
1 1
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
29 Кві 2024
- 12:00
Ладомир (Володимир)
3 1
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
29 Кві 2024
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
1 3
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
29 Кві 2024
- 15:00
Металіст 1925 (Харків)
0 0
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
29 Кві 2024
- 15:30
Пантери (Умань)
0 1
Динамо (Київ)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ 

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
28.04.2024 – м. Київ – стадіон “Темп” – 12:00

Арбітр — Лещенко О.Я. (Запоріжжя), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Київська обл.), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ), спостерігач арбітражу — Ярменчук І.А. (УАФ), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)

«Верес» (Рівне) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
28.04.2024 – м. Рівне – стадіон НТБ Верес – 13:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький) , асистенти арбітра — Матковська М.В. (Хмельницький), Рачинська І.Р. (Чернівці), четвертий арбітр — Фірсов М.О. (Рівне),  спостерігач арбітражу – Родіоненко М.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Карапетян Е.Т. (Тернопіль)

«Ладомир» (Володимир) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
29.04.2024 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 12:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.),  спостерігач арбітражу – Циганков О.Д. (Тернопіль), делегат УАФ – Кучер О.М. (Рівне)

«Шахтар» (Донецьк) – «Ворскла» (Полтава) –
29.04.2024  – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Батюк А.В. (Чернігів), Зобенко М.В. (Дніпро), четвертий арбітр — Шпак Д.В. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу – Даниленко М.В. (Бердянськ), делегат УАФ – Свистун А.В. (Чернігів)

«Металіст 1925» (Харків) – «Колос» (Ковалівка) –
29.04.2024  – м. Бориспіль – стадіон “Колос” – 15:00

Арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаїв), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Фурманенко К.В. (Харків), спостерігач арбітражу – Котенко Є.Ф. (Суми), делегат УАФ – Нестрига Ю.Г. (Київ)

«Пантери» (Умань) – «Динамо» (Київ) –
29.04.2024 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 15:30

Арбітр — Гординський А.С. (Вінниця) , асистенти арбітра — Олійник А.В.(Кропивницький), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Ястремський Р.В. (Черкаська обл.),  спостерігач арбітражу – Ястремський Р.В. (Черкаська обл.), делегат УАФ – Павленко І.М. (Вінниця)