Вища ліга 23/24. 2 етап. 7 тур: анонс та трансляції матчів (03-08.05)

970
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 7 туру другого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років.

Анонс матчів

Вища ліга
3 Тра 2024
- 17:00
Верес (Рівне)
0 2
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
4 Тра 2024
- 11:00
Ворскла (Полтава)
6 0
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
4 Тра 2024
- 11:00
Металіст 1925 (Харків)
4 1
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
4 Тра 2024
- 12:00
Колос (Ковалівка)
0 0
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
4 Тра 2024
- 12:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
2 1
Пантери (Умань)
Вища ліга
6 Тра 2024
- 12:00
Динамо (Київ)
2 3
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
8 Тра 2024
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
2 0
Ладомир (Володимир)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ 

«Верес» (Рівне) –  «Маріуполь» (Донецька обл.) –
03.05.2024 – м. Київ – стадіон “Темп” – 17:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Дутчак Я.О. (Івано-Франківська обл.), Кошман А.Ю. (Чернівці), четвертий арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ), спостерігач арбітражу — Криницький В.М. (Рівне), делегат УАФ – Бухаленков С.О. (Київ)

«Ворскла» (Полтава) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
04.05.2024 – м. Полтава – стадіон “Ворскла” – 11:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Черницький Б.Г. (Полтава),  спостерігач арбітражу — Котенко Є.Ф. (Суми), делегат УАФ – Дігтяр О.І. (Полтава)

«Металіст 1925» (Харків) – «Ладомир» (Володимир) –
04.05.2024  – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” (манеж) – 11:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Батюк А.В. (Чернігів), Капкан А.В. (Житомирська обл.), четвертий арбітр — Фурманенко К.В. (Харків), спостерігач арбітражу – Родіоненко М.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Спічек О.В. (Київ)

«Колос» (Ковалівка) – «Шахтар» (Донецьк) –
04.05.2024 – с. Ковалівка – стадіон “Колос” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Луцьк), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Терновий К.О. (Харків), спостерігач арбітражу – Денисюк В.М. (Київська обл.), делегат УАФ – Косевич О.О. (Донецька обл.)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Пантери» (Умань) –
04.05.2024 – м. Вінниця – стадіон НТБ Нива – 12:00

Арбітр — Галіцин Р.В. (Суми), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Піценко І.І. (Київська обл.), четвертий арбітр — Гординський А.С. (Вінниця), спостерігач арбітражу – Скрипак С.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Радушинський В.М. (Житомир)

«Динамо» (Київ) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
06.05.2024 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ Динамо – 12:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Лещенко О.Я. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу – Шамич О.М. (Житомир), делегат УАФ – Головченко С.А. (Донецька обл.)



9 тур

«Шахтар» (Донецьк) – «Ладомир» (Володимир) –
08.05.2024  – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 12:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Батюк А.В. (Чернігів), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Ольховський О.А. (Луганськ),  спостерігач арбітражу – Дзюба С.М. (Хмельницький), делегат УАФ – Сушко Г.М. (Луганська обл.)