Вища ліга 23/24. 2 етап. 8 тур: анонс та трансляції матчів (11-13.05)

842
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 8 туру другого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років.

Анонс матчів

Вища ліга
11 Тра 2024
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
1 1
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
11 Тра 2024
- 16:00
Пантери (Умань)
6 1
Верес (Рівне)
Вища ліга
12 Тра 2024
- 11:00
Ладомир (Володимир)
0 4
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
12 Тра 2024
- 12:00
Кривбас (Кривий Ріг)
0 2
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
12 Тра 2024
- 12:00
Маріуполь (Донецька обл)
1 4
Динамо (Київ)
Вища ліга
13 Тра 2024
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
0 1
Металіст 1925 (Харків)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ 

«Дніпро-1» (Дніпро) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
11.05.2024 – м. Дніпро – стадіон НТБ Дніпро-1 – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Кєскюла Д.А. (Дніпро),  спостерігач арбітражу – Жарий В.В. (Дніпропетровська обл.), делегат УАФ – Нечипоренко О.С. (Харків)

«Пантери» (Умань) – «Верес» (Рівне) –
11.05.2024 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 16:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Піценко І.І. (Київська обл.), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Ястремський Р.В. (Черкаська обл.), спостерігач арбітражу — Козачук Ю.П. (Вінниця), делегат УАФ – Погорілий М.І. (Черкаси)

«Ладомир» (Володимир) – «Ворскла» (Полтава) –
12.05.2024 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Луцьк), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Леончук О.О. (Волинська обл.), спостерігач арбітражу – Циганков О.Д. (Тернопіль), делегат УАФ – Гевко В.Я. (Львів)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Колос» (Ковалівка) –
12.05.2024  – м. Кривий Ріг – стадіон “Спарта” – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Донецька обл.), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаїв), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Тохов С.О. (Кривий Ріг),  спостерігач арбітражу – Возняк С.І. (Миколаїв), делегат УАФ – Дігтяр О.І. (Полтава)

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «Динамо» (Київ) –
12.05.2024 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ Динамо – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Батюк А.В. (Чернігів), Зобенко М.В. (Дніпро), четвертий арбітр — Закусило М.І. (Київська обл.), спостерігач арбітражу – Якименко О.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)

«Шахтар» (Донецьк) – «Металіст 1925» (Харків) –
13.05.2024  – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” (манеж) – 12:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Батюк А.В. (Чернігів), Піценко І.І.(Київська обл.), четвертий арбітр — Фурманенко К.В. (Харків), спостерігач арбітражу  – Ярменчук І.А. (УАФ), делегат УАФ – Спічек О.В. (Київ)