Вища ліга 23/24. 2 етап. 9 тур: анонс та трансляції матчів (17-19.05)

779
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 9 туру другого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років.

Анонс матчів

Вища ліга
17 Тра 2024
- 12:00
Верес (Рівне)
0 2
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
18 Тра 2024
- 11:00
Пантери (Умань)
4 0
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
18 Тра 2024
- 12:00
Колос (Ковалівка)
0 0
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
19 Тра 2024
- 11:00
Металіст 1925 (Харків)
3 1
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
19 Тра 2024
- 16:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
2 1
Динамо (Київ)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ 

«Верес» (Рівне) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
17.05.2024 – м. Рівне – стадіон НТБ Верес – 12:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Фірсов М.О. (Рівне),  спостерігач арбітражу – Петров А.О. (Хмельницький), делегат УАФ – Радушинський В.М. (м. Житомир)

«Пантери» (Умань) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
18.05.2024 – м. Умань – стадіон “Центральний” – 11:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Чіх В.С. (Львів), Янішевська І.Ф. (Львів), четвертий арбітр — Ястремський Р.В. (Черкаська обл.), спостерігач арбітражу — Козачук Ю.П. (Вінниця), делегат УАФ – Погорілий М.І. (м. Черкаси)

«Колос» (Ковалівка) – «Ворскла» (Полтава) –
18.05.2024 – с. Ковалівка – стадіон “Колос” – 12:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Луцьк), Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Лещенко О.Я. (Запоріжжя), спостерігач арбітражу – Шамич О.М. (Житомир), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)

«Металіст 1925» (Харків) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
19.05.2024  – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 11:00

Арбітр — Причина С.Р. (Львівська обл.), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Терновий К.О. (Харків), спостерігач арбітражу – Соботюк С.А. (Житомир), делегат УАФ – Титаренко Ю.Д. (м. Київ)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Динамо» (Київ) –
19.05.2024 – м. Вінниця – стадіон НТБ Нива – 16:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Олійник А.В. (Кропивницький), четвертий арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), спостерігач арбітражу – Александренко В.В. (Вінниця), делегат УАФ – Діденко Р.В. (Київська обл.)