Вища ліга 23/24: трансляції матчів 1 туру Чемпіонату України (05-07.08)

1426
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 1 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років, які відбудуться 05-07 серпня 2023 року.

Анонс матчів

Вища ліга
7 Сер 2023
- 12:00
Ладомир (Володимир)
1 1
Житлобуд-1 (Харків)
Вища ліга
5 Сер 2023
- 11:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
1 4
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
5 Сер 2023
- 17:00
Колос (Ковалівка)
8 0
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
6 Сер 2023
- 12:00
Верес (Рівне)
1 3
Динамо (Київ)
Вища ліга
6 Сер 2023
- 11:00
Дніпро-1 (Дніпро)
3 2
Пантери (Умань)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ та ПРИЗНАЧЕННЯ

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Шахтар» (Донецьк) –
05.08.2023 – м. Вінниця – стадіон ПДЮ – 11:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Петрова І.В. (Нова Каховка), Настусенко Є.О. (Київська обл.), четвертий арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), спостерігач арбітражу – Денисюк В.М. (Київська обл.), делегат УАФ – Бортник С.М. (м. Харків).

«Колос» (Ковалівка) – «Маріуполь» (Донецька обл.) – 
05.08.2023 – с. Калинівка – стадіон Центральний – 17:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Маринець М.І. (Житомир), Капкан А.В. (Бердичів), четвертий арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.), спостерігач арбітражу – Єрмакова О.В. (Полтава), делегат УАФ – Діденко Р.В. (Київська обл.)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Пантери» (Умань) –
06.08.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ Дніпро-1 – 11:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Дубина Р.В. (Дніпро),  спостерігач арбітражу — Дяденко В.Г. (Кропивницький), делегат УАФ – Базай О.В. (м. Запоріжжя)

«Верес» (Рівне) – «Динамо» (Київ) –
06.08.2023 – м. Костопіль – стадіон Колос – 12:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Волинська),  Галян А.Д. (Хмельницький), четвертий арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне),  спостерігач арбітражу – Трач Б.Б. (Тернопіль), делегат УАФ – Радушинський В.М. (м. Житомир)

«Ладомир» (Володимир) – «Житлобуд-1» (Харків) –
07.08.2023 – м. Володимир – стадіон Олімп – 12:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.), спостерігач арбітражу — Валенко А.А. (Львів), делегат УАФ – Супрунюк А.Л. (м. Луцьк)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Ворскла» (Полтава) – відбудеться 23 серпня