Вища ліга 23/24: трансляції матчів 2 туру Чемпіонату України (12-14.08)

1265
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 2 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років, які відбудуться 12-14 серпня 2023 року.

Анонс матчів

Вища ліга
13 Сер 2023
- 13:00
Ладомир (Володимир)
3 1
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
12 Сер 2023
- 11:00
Шахтар (Донецьк)
2 3
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
14 Сер 2023
- 11:00
Ворскла (Полтава)
2 0
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
12 Сер 2023
- 11:00
Маріуполь (Донецька обл)
0 6
Верес (Рівне)
Вища ліга
13 Сер 2023
- 12:00
Динамо (Київ)
0 1
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
14 Сер 2023
- 12:00
Житлобуд-1 (Харків)
3 0
Пантери (Умань)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ та ПРИЗНАЧЕННЯ

«Шахтар» (Донецьк) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
12.08.2023 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 11:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.) , асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Писарюк М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Ващенко В.П. (Житомир), спостерігач арбітражу – Котенко Є.Ф. (Суми), делегат УАФ – Спічек О.В. (Київська обл.)

«Маріуполь» (Донецька обл.) – «Верес» (Рівне) –
12.08.2023 – м. Київ – стадіон “Темп”* – 11:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Матковська М.В. (Хмельницький), четвертий арбітр — Коновалов М.С. (Полтава), спостерігач арбітражу – Беженар П.В. (Чернівці), делегат УАФ – Нестрига Ю.Г. (м. Київ)

«Динамо» (Київ) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
13.08.2023 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ Динамо – 12:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Олійник Д.В. (Черкаси), четвертий арбітр — Гординський Ю.С. (Вінниця),  спостерігач арбітражу – Якименко О.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Діденко Р.В. (Київська обл.)

«Ладомир» (Володимир) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
13.08.2023 – м. Володимир – стадіон Олімп – 13:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.), спостерігач арбітражу — Дмитрук Я.В. (Рівне), делегат УАФ – Карапетян Е.Т. (м. Тернопіль)

«Ворскла» (Полтава) – «Колос» (Ковалівка) –
14.08.2023 – м. Полтава – стадіон “Ворскла” ім. О.Бутовського – 11:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Орендочка В.О. (Полтава) , спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава), делегат УАФ – Кислов І.М. (м. Полтава)

«Житлобуд-1» (Харків) – «Пантери» (Умань) –
14.08.2023 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра — Грушко С.А. (Київська обл.), Петрова І.В. (Нова Каховка), четвертий арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.), спостерігач арбітражу – Дзюба С.М. (Хмельницький), делегат УАФ – Сушко Г.М. (Луганська обл.)