Вища ліга 23/24: трансляції матчів 3 туру Чемпіонату України (17-23.08)

1162
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 1 та 3  турів Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років, які відбудуться 17-23 серпня 2023 року.

Анонс матчів

Вища ліга
23 Сер 2023
- 17:00
Кривбас (Кривий Ріг)
0 0
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
18 Сер 2023
- 17:00
Кривбас (Кривий Ріг)
6 2
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
21 Сер 2023
- 12:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
0 1
Житлобуд-1 (Харків)
Вища ліга
20 Сер 2023
- 17:00
Колос (Ковалівка)
2 1
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
17 Сер 2023
- 11:00
Верес (Рівне)
0 9
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
18 Сер 2023
- 11:00
Дніпро-1 (Дніпро)
7 2
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
19 Сер 2023
- 16:00
Пантери (Умань)
1 4
Динамо (Київ)

 ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ та ПРИЗНАЧЕННЯ 

«Верес» (Рівне) – «Ворскла» (Полтава) –
17.08.2023 – м. Млинів – стадіон Колос – 11:00

Арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), асистенти арбітра — Коломис І.Е. (Волинська), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Фірсов М.О. (Рівне),  спостерігач арбітражу – Боклажко С.І. (Полтава), делегат УАФ – Заторський В.М. (м. Тернопіль)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
18.08.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ Дніпро-1 – 11:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Лапта О.М. (Харків), Фролова Ю.В. (Черкаси), четвертий арбітр — Зайцев А.С. (Донецька обл.),  спостерігач арбітражу — Скрипак С.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Дерев’янко Я.С. (м. Дніпро)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Ладомир» (Володимир) –
18.08.2023 – м. Кривий Ріг – стадіон “Гірник” – 17:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Гавеля О.М. (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу – Гордієнко О.В. (Дніпро), делегат УАФ – Калита М.Г. (м. Миколаїв)

«Пантери» (Умань) – «Динамо» (Київ) –
19.08.2023 – м. Умань – стадіон Центральний – 16:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Олійник А.В (Кропивницький), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Олійник Д.В.(Черкаси),  спостерігач арбітражу – Родіоненко М.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Нестрига Ю.Г. (м. Київ)

«Колос» (Ковалівка) – «Шахтар» (Донецьк) –
20.08.2023 – с. Ковалівка – стадіон Колос – 17:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Капкан А.В. (Бердичів), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Слюсар Є.Ю. (Житомир), спостерігач арбітражу – Шамич О.М. (Житомир) , делегат УАФ – Таран А.М. (Київська обл.)

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Житлобуд-1» (Харків) –
21.08.2023 – м. Вінниця – Центральний міський стадіон – 12:00

Арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Матковська М.В. (Хмельницький), четвертий арбітр — Супоніна А.І. (Хмельницький), спостерігач арбітражу – Якименко О.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Павленко І.М. (м. Вінниця)

Матч 1-го туру

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Ворскла» (Полтава) –
23.08.2023 – м. Кривий Ріг – стадіон “Гірник” – 17:00

Арбітр — Тельбух Л.М. (Дніпро), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Гавеля О.М. (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу — Дяденко В.Г. (Кропивницький), делегат УАФ – Безсмертний В.А. (Кропивницький)