Вища ліга 23/24: трансляції матчів 5 туру Чемпіонату України (09.09)

649
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 5 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років, які відбудуться 09 вересня 2023 року.

Анонс матчів

Вища ліга
9 Вер 2023
- 11:00
Верес (Рівне)
1 2
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
9 Вер 2023
- 12:00
Колос (Ковалівка)
5 0
ЕМС-Поділля (Вінниця)
Вища ліга
9 Вер 2023
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
1 2
Шахтар (Донецьк)
Вища ліга
9 Вер 2023
- 16:00
Динамо (Київ)
0 0
Маріуполь (Донецька обл)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ та ПРИЗНАЧЕННЯ

«Верес» (Рівне) – «Ладомир» (Володимир) –
09.09.2023 – м. Млинів – стадіон Колос – 11:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Галян А.Д. (Хмельницький), Матковська М.В. (Хмельницький), четвертий арбітр — Фірсов М.О. (Рівне),  спостерігач арбітражу – Трач Б.Б. (Тернопіль), делегат УАФ – Супрунюк А.Л. (Луцьк)

«Колос» (Ковалівка) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) –
09.09.2023 – с. Калинівка – стадіон Центральний – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), асистенти арбітра — Настусенко Є.О. (Київська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Шевель М.О. (Київська обл.), спостерігач арбітражу – Якименко О.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Шахтар» (Донецьк) –
09.09.2023 – м. Дніпро – стадіон НТБ Дніпро-1 – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Голіяк І.В. (Миколаївська обл.), Петрова І.В. (Нова Каховка), четвертий арбітр — Очкуренко А.О. (Нікополь),  спостерігач арбітражу — Карпина І.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Базай О.В. (Запоріжжя)

«Динамо» (Київ) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
09.09.2023 – с. Віта-Литовська – стадіон НТБ Динамо – 16:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Стрілецька М.С. (Суми), Коломис І.Е. (Волинська), четвертий арбітр — Скрипник М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу – Александренко В.В. (Вінниця), делегат УАФ – Нестрига Ю.Г. (Київ)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Житлобуд-1» (Харків) – перенесено

«Пантери» (Умань) – «Ворскла» (Полтава) – перенесено