Вища ліга 23/24: трансляції матчів 6 туру Чемпіонату України (16-18.09)

1046
ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ, Прямі трансляції, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат, відео матчів, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК

До вашої уваги розклад трансляцій матчів 6 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років.

Анонс матчів

Вища ліга
16 Вер 2023
- 11:00
Ладомир (Володимир)
2 1
Дніпро-1 (Дніпро)
Вища ліга
16 Вер 2023
- 11:00
Ворскла (Полтава)
10 0
Динамо (Київ)
Вища ліга
16 Вер 2023
- 15:30
Шахтар (Донецьк)
7 0
Пантери (Умань)
Вища ліга
16 Вер 2023
- 16:00
Житлобуд-1 (Харків)
2 0
Маріуполь (Донецька обл)
Вища ліга
17 Вер 2023
- 12:00
Кривбас (Кривий Ріг)
1 0
Колос (Ковалівка)
Вища ліга
18 Вер 2023
- 15:00
ЕМС-Поділля (Вінниця)
5 3
Верес (Рівне)

ТРАНСЛЯЦІЇ МАТЧІВ та ПРИЗНАЧЕННЯ

«Ладомир» (Володимир) – «Дніпро-1» (Дніпро) –
16.09.2023 – м. Володимир – стадіон “Олімп” – 11:00

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О (Львівська обл.), четвертий арбітр — Шевчук А.М. (Волинська обл.), спостерігач арбітражу — Валенко Е.А. (Львів), делегат УАФ – Понайда С.І. (Львів)

«Ворскла» (Полтава) – «Динамо» (Київ) –
16.09.2023 – м. Полтава – стадіон “Ворскла” ім. О.Бутовського – 11:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Зобенко М.В. (Дніпро), Лещенко О.Я. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Орендочка В.О. (Полтава), спостерігач арбітражу — Матяш О.М. (Полтава), делегат УАФ – Молгамов А.Л. (Суми)

«Шахтар» (Донецьк) – «Пантери» (Умань) –
16.09.2023 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал-Арена” – 15:30

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.) , асистенти арбітра — Петрова І.В. (Нова Каховка), Піценко І.І. (Олександрія), четвертий арбітр — Осауленко Д.В. (Полтава), спостерігач арбітражу – Дзюба С.М. (Хмельницький), делегат УАФ – Спічек О.В. (Київська обл.)

«Житлобуд-1» (Харків) – «Маріуполь» (Донецька обл.) –
16.09.2023 – м. Київ – стадіон ім. В.Баннікова – 16:00

Арбітр — Руда К.С. (Хмельницький), асистенти арбітра — Настусенко Є.О. (Київська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Галіцин Р.В. (Суми), спостерігач арбітражу – Даниленко М.В. (Бердянськ), делегат УАФ – Нестрига Ю.Г. (Київ)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Колос» (Ковалівка) –
17.09.2023 – м. Кривий Ріг – стадіон “Спарта” – 12:00

Арбітр — Васильченко В.В. (Слов`янськ), асистенти арбітра — Олійник А.В. (Кропивницький), Резнік А.Ю. (Київська обл.), четвертий арбітр — Поліщук М.П. (Кривий Ріг), спостерігач арбітражу — Єрмакова О.В. (Полтава), делегат УАФ – Лютий В.А. (Запоріжжя)

ФК Кривбас трансляцію не запланував

«ЕМС-Поділля» (Вінниця) – «Верес» (Рівне) –
18.09.2023 – м. Вінниця – Центральний міський стадіон – 15:00

Арбітр — Паньків О.В. (Тернопіль), асистенти арбітра — Капкан А.В. (Бердичів), Маринець М.І. (Житомир), четвертий арбітр — Фурда Д.О. (Вінниця), спостерігач арбітражу – Циганков О.Д. (Тернопіль), делегат УАФ – Радушинський В.М. (Житомир)