Вища ліга 23/24: у Будинку футболу відбулося жеребкування календаря

1251
Вища ліга 2324 у Будинку футболу відбулося жеребкування календаря

У приміщенні Будинку футболу відбулося жеребкування календаря Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023-2024 років.

Згідно з планами, старт 33-го за ліком Чемпіонату України запланований на 05 серпня 2023 року.

Нагадаємо, що у новому сезоні передбачено участь 12 команд, які зіграють у два етапи:

  • На першому етапі всі команди грають матчі в одне коло згідно жеребкування календаря. Спортивні показники, здобуті на 1-му етапі, зберігаються.
  • За підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, формується дві групи по 6 команд, які зіграють ще два ігрових кола (вдома / на виїзді) згідно затвердженого календаря:
    Група 1 (місця з 1-го по 6-е – визначають чемпіона та призерів Вищої ліги та 2 команди, які братимуть участь у жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА 2024-2025)
    Група 2 (місця з 7-го по 12-е – визначають команди, які залишать Вищу лігу).

Згідно жеребу командам присвоєні такі номери:

1. Ладомир (м. Володимир, Волинська область)
2. ЕМС-Поділля (м. Вінниця)
3. Кривбас (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область)
4. Колос (с. Ковалівка, Київська область)
5. Верес (м. Рівне)
6. Дніпро-1 (м. Дніпро)
7. Пантери (м. Умань, Черкаська область)
8. Динамо (м. Київ)
9. Маріуполь (м. Маріуполь, Донецька область)
10. Ворскла (м. Полтава)
11. Шахтар (м. Донецьк)
12. Житлобуд-1 (м. Харків)

Відповідно, у першому етапі нового сезону зустрічаються:

1 тур (базовий день 05 серпня)
Ладомир – Житлобуд-1
ЕМС-Поділля – Шахтар
Кривбас – Ворскла
Колос – Маріуполь
Верес – Динамо

Дніпро-1 – Пантери

2 тур (базовий день 12 серпня)
Ладомир – ЕМС-Поділля
Шахтар – Кривбас
Ворскла – Колос
Маріуполь – Верес
Динамо – Дніпро-1

Житлобуд-1 – Пантери

3 тур (базовий день 19 серпня)
Кривбас – Ладомир
ЕМС-Поділля – Житлобуд-1
Колос – Шахтар
Верес – Ворскла
Дніпро-1 – Маріуполь

Пантери – Динамо

4 тур (базовий день 02 вересня)
Ладомир – Колос
ЕМС-Поділля – Кривбас
Шахтар – Верес
Ворскла – Дніпро-1
Маріуполь – Пантери

Житлобуд-1 – Динамо

5 тур (базовий день 09 вересня)
Верес – Ладомир
Колос – ЕМС-Поділля
Кривбас – Житлобуд-1
Дніпро-1 – Шахтар
Пантери – Ворскла

Динамо – Маріуполь

6 тур (базовий день 16 вересня)
Ладомир – Дніпро-1
ЕМС-Поділля – Верес
Кривбас – Колос
Ворскла – Динамо
Шахтар – Пантери

Житлобуд-1 – Маріуполь

7 тур (базовий день 30 вересня)
Колос – Житлобуд-1
Верес – Кривбас
Дніпро-1 – ЕМС-Поділля
Пантери – Ладомир
Динамо – Шахтар

Маріуполь – Ворскла

8 тур (базовий день 07 жовтня)
Ладомир – Динамо
ЕМС-Поділля – Пантери
Кривбас – Дніпро-1
Колос – Верес
Шахтар – Маріуполь

Житлобуд-1 – Ворскла

9 тур (базовий день 14 жовтня)
Верес – Житлобуд-1
Дніпро-1 – Колос
Пантери – Кривбас
Динамо – ЕМС-Поділля
Маріуполь – Ладомир

Ворскла – Шахтар

10 тур (базовий день 04 листопада)

Ладомир – Ворскла
ЕМС-Поділля – Маріуполь
Кривбас – Динамо
Колос – Пантери
Верес – Дніпро-1

Житлобуд-1 – Шахтар

11 тур (18 листопада – всі матчі в один день)
Дніпро-1 – Житлобуд-1
Пантери – Верес
Динамо – Колос
Маріуполь – Кривбас
Ворскла – ЕМС-Поділля
Шахтар – Ладомир

Повний Календар ігор буде опублікований пізніше на нашому сайті після узгодження усіх дат домашніх матчів клубів. 

Вища ліга 23/24: в очікуванні жеребкування календаря нового сезону