Вища ліга 23/24. «Житлобуд-1» – «Пантери» – 3:0. Огляд матчу

177
Вища ліга. «Житлобуд-1» - «Пантери» - 3-0. Огляд матчу

Першу перемогу після повернення до Вищої ліги здобули багаторазові чемпіонки України.

Харків’янки всуху обіграли “Пантер” завдяки трьом голам від півзахисниць Надії Хаванської і Юлії Шевчук та Наталії Корнацької, яка минулого сезону грала за “Верес”. Мала шанс забити й капітанка Дар’я Апанащенко, проте гравчиня не реалізувала пенальті, пробивши повз ворота.

Вища ліга
14 Сер 2023
- 12:00
Житлобуд-1 (Харків)
3 0
Пантери (Умань)

ОГЛЯД МАТЧУ


Головний тренер “Житлобуду-1” Володимир Пятенко про перемогу над “Пантерами”, заміни та національну збірну:

– Пане Володимире, вітаємо вас з перемогою, які перші враження після матчу?

– По-перше дякую, по-друге враження цілком позитивні, тому що перемога – це перемога. Що стосується самої гри, звісно, результатом задоволений, а зміст гри – було тяжко, бо спека. Також ми самі собі ускладнили життя, маю на увазі, на полі, не скористалися тими нашими перевагами: щодо контролю м’яча, що ми можемо тікати, використовувати передачі. Ну і в першому таймі не достатньо агресивно діяли. Але, знову ж таки, судячи з того, на якому етапі підготовки та комплектації ми, то, думаю, що цілком заслужено перемогли. Мене радує в якому стані у цю мить знаходиться команда.

– Відсутність другого голу тисла?

– Тисла безумовно. І цей пенальті нереалізований – він би закривав гру, але дівчата молодці, бо все ж таки скористалися моментами, дотисли, я тільки привітав їх з перемогою. Жодних питань щодо самовіддачі та щодо всього іншого – немає. У плані помилок – ми ще будемо працювати, бо поки що не можемо ідеально взаємодіяти, бо ми ще не зіграні – це об’єктивна причина. Є ще моменти, де ми не правильно вирішуємо – над цим будемо працювати. Тільки працею можна досягти синхронізації гри.

– Немає розуміння щодо серйозності пошкодження Лавренюк?

– Там, більш, не пошкодження, а інша проблема.

– І з “Ладомиром”, і сьогодні в не дуже активно використовуєте заміни. Дівчата, які лишаються на лаві для запасних ще мають набратися досвіду?

– Їм і досвіду потрібно набути й прийти до оптимальних фізичних кондицій цим дівчатам. Тому поки що не так активно їх підпускаємо до гри.

– Була цього тижня інформація, що ви можете найближчим часом очолити національну збірну. Вітаємо. Відчуваєте натхнення у зв’язку з цією подією?

– Натхнення, велика честь, велика відповідальність. За результат, за збірну. Хочу подякувати УАФ, бо довіряють вітчизняним фахівцям. І, звісно, ще рано, ще виконком УАФ має ще затвердити.


14 серпня 2023 року. Щасливе, Київська область, стадіон “Княжа-Арена”.
2-й тур 1-го етапу Вищої ліги Чемпіонату України серед жінок. 12:00

“Житлобуд-1” (Харків) – “Пантери” (Умань) – 3:0 (1:0)
Голи:
Хаванська 31, Шевчук 83, Корнацька 90
На 73-й хвилині Дар’я Апанащенко не реалізувала пенальті (повз ворота)

Арбітриня – Катерина Усова (Київська обл.). Асистентки арбітрині – Світлана Грушко (Київська обл.) та Ірина Петрова (Нова Каховка). Четвертий арбітр – Максим Скрипник (Київська обл.). Спостерігач арбітражу – Сергій Дзюба (Хмельницький). Делегат УАФ – Геннадій Сушко (Луганська обл.).

“Житлобуд-1”: Славич, Апанащенко (к), Войтенко, Козуб, Чувилка, Хаванська, Намазова (Малиновська 86), Шевчук, Лавренюк (Кожухар 39), Корнацька, Манзюк
Запас: Гудзик, Тюхтій, Бабенко, Позднікова, Барінова
Головний тренер – Володимир Пятенко

“Пантери”: Канєвська, Коноплян, Рибалкіна, Ніколаєва, Боярова, Чорненко (Виноградова 46), Черніченко, Миргородська, Тихонова, Рошка (Живолуп 75), Білокур (к)
Запас: Герасименко
Головний тренер – Юрій Деренюк

Попередження: Войтенко 74, Корнацька 78 – Чорненко 18, Черніченко 69

Вилучення: Миргородська 81